В Одесі назвали переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

 

Із 19 по 23 березня 2018 року в місті Одеса 173 учасники у складі 26 команд змагались за звання переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Їх знання оцінювали 55 провідних фахівців із математики та методики її викладання, серед яких 7 докторів наук, 24 кандидати наук, а також заслужені вчителі України, учителі-методисти, колишні переможці міжнародних та всеукраїнських олімпіад.

Зауважимо, що фінальний етап учнівської олімпіади – це результат щоденної праці талановитих дітей, які вже засвітили свою математичну зірку. З цією важливою подією у їх житті учнів привітали Сергій Колєбошин, заступник голови Одеської ОДА, Олександр Лончак, голова оргкомітету олімпіади, Директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Андрій Паньков, заступник голови оргкомітету, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти, та Богдан Рубльов, голова журі, професор Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук.

Окрасою урочистостей із нагоди старту та закриття олімпіади стали виступи вихованців позашкільних закладів м. Одеси, а також  вихованців Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Еврика» і Одеського міського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Тиждень, проведений в Одесі, запам‘ятається юним математикам не лише олімпіадними випробуваннями, але й цікавими зустрічами, новими знайомствами та екскурсіями.

Так, наприклад, справжнім сюрпризом для учасників олімпіади стала їх участь у «BeSmart-квесті», що відбувся під час презентації освітньої платформи для підготовки випускників до ЗНО «Будь розумний/BeSmart». Квест був не лише інтелектуальною грою, а справжнім єднанням дітей всієї України.

Переможцями фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики стали 87 учасників: 12 учнів отримали дипломи І ступеня. 24 учні – дипломи ІІ ступеня та 51 учень – дипломи ІІІ ступеня.

Цінні подарунки усім призерам олімпіади вручила Азіза Хамідова, координатор корпоративної соціальної відповідальності ЕПАМ в Україні, та Любов Задорожна, виконуюча обов’язки директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів – вона привітала переможців від імені голови Одеської ОДА.

Естафету проведення наступної Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики прийняла команда Черкаської області.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×