Міський конкурс «Кращий за фахом монтажник радіоапаратури і приладів»

 

Широке залучення студентів до участі у конкурсах фахової майстерності – важливий чинник вдосконалення професійної підготовки, поглиблення спеціальних знань, розширення кругозору і трудового виховання. З огляду на це днями у Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки НАУ проводився конкурс фахової майстерності «Кращий монтажник радіоапаратури» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Київ.

Отримані теоретичні знання та практичні вміння застосовувати їх на практиці демонстрували журі 13 студентів 7 закладів вищої освіти І-ІІ р.а. столиці, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями галузі знань «Електроніка та телекомунікації». Координаторами конкурсу стали Рада директорів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва й відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ІМЗО.

Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки студентів і назвало імена переможців.

І місце розділили студенти Коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ – Владислав Стратенюк та Ілля Мазуренко.

ІІ місце посів Ілля Кузнєцов  (Київський коледж міського господарства ТНУ).

Третій результат показали Сергій Герасьов (Київський коледж зв’язку) та Ростислав Давиденко (Коледж інженерії та управління НАУ).

Переможців нагороджено почесними грамотами, а всіх учасників – дипломами. Конкурс, поза сумнівом,  сприяє формуванню готовності студентів до майбутньої професійної діяльності, максимальної реалізації їх знань, вмінь та навичок.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×