«Навруз» – свято весни, радості

 

Днями у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» за ініціативи Ради національних спільнот України та підтримки Міністерства культури України було організовано свято «Навруз», яке офіційно включено до Репрезентативного списку культурної спадщини планети. Його відзначення сприяє пропаганді духовних цінностей у всьому світі.

У заході взяли участь представники Міністерства культури України, Київської облдержадміністрації, Київської міської державної адміністрації, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівники громадських об’єднань національних меншин, ЗМІ.

«Проведення зазначеного заходу сприятиме збереженню міжнаціональної злагоди, відродженню національно-культурних традицій та консолідації представників усіх національностей, які проживають на теренах Української держави»,- наголосили у своєму вітанні присутнім гості свята Тетяна Пилипенко, начальник відділу міжнародного співробітництва, наукового, навчально-методичного забезпечення освітніх потреб національних меншин ІМЗО, та Олена Івасюнько, методист вищої категорії Інституту, які взяли участь у заході та привітали його учасників.

Учасники свята ознайомились із виставкою народно-прикладного мистецтва, друкованої продукції мовами національних меншин України, посмакували національними стравами.

Завершився захід яскравим різномовним святковим концертом самодіяльних колективів етнічних спільнот.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×