Олімпіада з інформаційних технологій: естафету прийняло Запоріжжя

 

Учнівська олімпіада з ІТ, започаткована вісімнадцять років тому авторським учительським колективом у Дніпропетровську, в 2012-му набула статусу всеукраїнської.  Наразі цей популярний освітній стартап проводиться під патронатом Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти, який здійснює організаційно-методичне забезпечення проведення змагання.

«Цьогоріч IV етап VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій проводиться на славному Запоріжжі. Організаційну підтримку змаганню, яке триватиме по 23 березня включно, надали Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Для участі в ньому прибули 86 найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших учнів у складі 26 команд із усіх куточків України. Їх гостинно зустріли у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей», де відбулись урочистості за участі представників обласної та міської влади, керівництва департаментів освіти, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти»,- розповів про подію координатор змагання Олег Китайцев,  завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти.

Справжньою окрасою заходу стали виступи танцювальних та співочих колективів КЗ «Спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР, вихованців Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості та школи українського рукопашного бою «Спас».

Знання учасників олімпіади оцінюватиме та визначатиме переможців компетентне журі на чолі з Миколою Казічевим,  керівником центру інформаційних технологій методичного центру управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×