Презентація-тренінг «Інноваційний тренінговий клас для Нової української школи

 

Сучасну освіту неможливо уявити без інновацій. Необхідні зміни стосуються її змісту, форм, методів і засобів навчання. Саме тому презентація-тренінг «Інноваційний тренінговий клас для Нової української школи» викликала таку зацікавленість серед учительської спільноти. Захід, проведений в рамках Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відділом цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», зібрав понад сто вчителів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, представників ІТ компаній, розробників електронних освітніх ресурсів тощо.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Він розповів про завдання, які стоять перед Міністерством освіти і науки на найближчий час, про плани щодо створення електронного підручника, Національної освітньої електронної платформи, а також про важливість і актуальність питання навчання новаціям вчителів Нової української школи.

Виконуючий обов’язки директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін наголосив, що пропозиції та зауваження до Положення про електронний підручник та Положення про Національну електронну освітню платформу, розміщені для громадського обговорення на сайті Міністерства, ще приймаються, та проінформував про експеримент із впровадження електронних підручників.

Модератор заходу Вікторія Косик, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ознайомила присутніх із пропозиціями щодо наповнення інноваційних тренінгових класів, які планується створити уже цього року.

Цікаве рішення для освіти представив співзасновник ТОВ «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН» Табачин Андрій. Він продемонстрував сучасне обладнання, яке сьогодні стає все більш поширеним в начальних закладах за кордоном – інтерактивну панель, що має більш широкі можливості, ніж інтерактивні дошки та проектори. Крім того, було продемонстровано роботу з програмою mozaBook, яка дає можливості створювати власний електронний контент, збагачуючи наявні PDF-версії підручників за допомогою величезної колекції навчальних відео, 3D моделей, тестів, ігор тощо.

Один із підходів до створення е-підручників – онтологічний, – представили Стрижак Олександр, д.техн.н., заступник директора з наукової роботи Національного центру «Мала академія наук України». Про результати роботи з такими підручниками в ході проведення експерименту «Мережецентричне середовище загальноосвітнього навчального закладу» повідомила Дем’яненко Валентина, к.т.н., завідувач відділення інформаційно-дидактичного моделювання Національного центру «Мала академія наук України», керівник відділення комп’ютерних наук комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

Про існуючі рішення для освіти від ТОВ «Видавництво «Розумники», в тому числі про електронні освітні ігрові ресурси для учнів початкової школи розповіли  Кохан Ярослав та Даниліна Тетяна.

З новою технологією змішаного навчання, що поєднує інтерактивне навчання в класі та дистанційну форму здобуття освіти, ознайомили всіх присутніх Ситник Ігор, виконавчий директор ПАТ «ЛИТЕР», та Белінська Наталія, сертифікований тренер SMART.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×