Стартував фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

 

З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді з 13 березня до 17 березня 2018 року у місті Житомир проходить ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Урочисте відкриття відбулося в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера, де учасників олімпіади привітали колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 імені гетьмана Виговського м. Житомира і Житомирський академічний ансамбль танцю «Сонечко».

У заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології беруть участь 75 учнів 10-11 класів із 24 областей України та м. Києва.

До складу журі олімпіади з екології увійшли науковці та вчителі провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України. 

14 березня пройшов теоретичний тур олімпіади, який передбачав виконання тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду.

15 та 16 березня буде відбуватися практичний тур олімпіади у формі публічних захистів проектів. Тематика наукових робіт учасників розкриває широкий спектр екологічних проблем України.

Оргкомітет олімпіади, педагогічний колектив КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2» Житомирської обласної ради створили оптимальні умови для успішного перебігу змагань.

Бажаємо учасникам творчої наснаги та удачі!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×