Стартував фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

 

З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді з 13 березня до 17 березня 2018 року у місті Житомир проходить ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Урочисте відкриття відбулося в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера, де учасників олімпіади привітали колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 імені гетьмана Виговського м. Житомира і Житомирський академічний ансамбль танцю «Сонечко».

У заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології беруть участь 75 учнів 10-11 класів із 24 областей України та м. Києва.

До складу журі олімпіади з екології увійшли науковці та вчителі провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України. 

14 березня пройшов теоретичний тур олімпіади, який передбачав виконання тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду.

15 та 16 березня буде відбуватися практичний тур олімпіади у формі публічних захистів проектів. Тематика наукових робіт учасників розкриває широкий спектр екологічних проблем України.

Оргкомітет олімпіади, педагогічний колектив КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2» Житомирської обласної ради створили оптимальні умови для успішного перебігу змагань.

Бажаємо учасникам творчої наснаги та удачі!

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×