Для освіти майбутнього

 

Щорічна Міжнародна виставка сучасних технологій і рішень в системі освіти Gulf Educational Supplies & Solutions GESS 2018  тривала з 27 лютого по 1 березня ц.р.  у м. Дубаї (Об‘єднані Арабські Емірати) за підтримки Міністерства освіти ОАЕ. Відвідали її також представники Інституту модернізації змісту освіти. Ця подія об’єднала освітніх фахівців з усього світу й стала платформою для демонстрації світових трендів товарів і послуг, необхідних для освіти майбутнього. Виставка дала можливість дізнатися про останні досягнення у галузі освіти, продемонструвати та обговорити їх.

Виставкові павільйони розміщувались в одному з найбільших світових центрів – Dubai World Trade Centre (DWTC). Понад 100 найвідоміших компаній світу, учасники цього грандіозного дійства, демонстрували свої найновіші освітні продукти – досягнення у частині засобів навчання, навчального обладнання та програмних продуктів.

Серед показаних новинок – остання пропозиція LEGO Education для навчальної програми STEAM. Фантастичний набір DUPLO дозволить дітям задовольнити свою природну цікавість та бажання створювати, досліджувати світ науки, технології, мистецтва та математики.

Учасники виставки могли відвідати також практичні та динамічні заняття, семінари педагогів для педагогів.  Знайомство з освітніми новинками проходило паралельно з обміном думками про те, що відбувається зараз в закладах освіти. Були представлені нововведення у сервісах для педагогів, інтерактивні вітрини, функції та переваги продуктів харчування, принципи здорового та раціонального харчування  тощо.

Відвідувачам пропонувався широкий діапазон засобів навчання та інтерактивних новітніх технологій: від осучаснених традиційних дидактичних матеріалів до найновіших пристроїв для читання інтерактивних книг. Дуже широко було представлено різні види шкільних меблів: столи і стільці, парти, вітрини, дошки.

Побачили ми на виставці й рідні соняшники та чорнобривці -арабські школярі вирощують їх методом гідропоніки у своїх маленьких класних садах.

Приємно, що вперше на виставці світового рівня було представлено і Україну. Представники Житомирського заводу «Електровимірювач» презентували у Дубаї комплекти для проведення демонстраційних та лабораторних робіт із фізики. Прилади українських виробників викликали величезне зацікавлення та  жвавий інтерес в освітян із різних країн світу.

Грандіозне враження справили на всіх, хто вперше побував у столиці ОАЕ, велич і неповторність самого міста  Дубаї, де типова арабська архітектура органічно поєднана із сучасним мегаполісним дизайном.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×