Проблеми й перспективи розвитку зеленого туризму в Україні

 

Співробітники відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти взяли участь у  конференції «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти». Захід відбулася на базі  Українського національної агенції «УКРІНФОРМ» і був організований Спілкою сільського зеленого туризму України за підтримки проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

У конференції взяли участь  члени Спілки сільського зеленого туризму України, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, представники громадських об’єднань та органів державної влади.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись Михайло Товт, почесний голова Спілки сільського зеленого туризму України; Олександр Каліберда, керівник напряму аграрної політики проекту USAID «Програма підтримки аграрного  і сільського розвитку»; Владлен Сисун, координатор проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»; Василь Брензович, народний депутат України.

Обговорювались питання щодо законодавства у сфері сільського зеленого туризму; створення системних стандартів сільського зеленого туризму, прийнятних для господарів і туристів; модернізації навчальних програм для підготовки робітників та фахівців для цієї сфери.

Під час конференції було презентовано брошуру «Сільський зелений туризм – від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів».

Підсумовуючи роботу конференції, його учасники висловили переконання, що для подолання проблем, які гальмують розвиток сільського зеленого туризму на базі особистих селянських та фермерських господарств,  необхідним є широке використання європейського досвіду та якнайшвидше створення належного законодавчого поля.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×