Інноваційні технології для Нової української школи

 

28 лютого 2018 року відділом цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти  спільно з районним науково-методичним центром управління освіти Солом‘янської районної у м. Київ державної адміністрації на базі ІМЗО проведено семінар-практикум для вчителів зарубіжної та української літератури щодо використання мультимедійних технологій в освітньому процесі.

Розвиток та реформування національної освіти повинні базуватись на поєднанні традиційних форм та методів навчання з сучасними технологіями. Такий комплексний підхід дозволить підвищити якість освіти.

Застосування інформаційно‑комунікаційних технологій у навчальних цілях у декілька разів здатне підвищити ефективність засвоєння матеріалу шляхом наочної демонстрації, закріплення навичок на практиці та здійснення ефективного контролю за навчальним процесом у цілому. Такі технології дозволять пришвидшити процес навчання, розширити кругозір і вивести якість засвоєння знань на новий рівень.

Українська система освіти обрала саме цей напрямок реформування, чітко окреслений у рамках Концепції Нової української школи.

Олег Китайцев, завідувач сектору електронних освітніх ресурсів відділу цифрової освіти та ІКТ наукової установи, зупинився на основних напрямах реалізації Концепції Нової української школи на засадах використання ЕОР.

Євген Харітонов, спеціаліст із управління проектами компанії  «ЛИТЕР» – системного інтегратора інноваційних рішень у галузі інформаційно-комунікаційних технологій для освіти, презентував учасникам семінару сучасну педагогічну технологію «Клас змішаного навчання», що  реалізується через використання інтерактивного комплексу SMART, який використовується для організації групової та індивідуальної роботи. Це нова педагогічна технологія  в поєднанні з навчанням вчителів новим технікам і моделям сучасної освіти може зробити кожну навчальну аудиторію місцем, де учасники освітнього процесу відкриють свій потенціал і будуть прагнути досягати максимуму.

Неля Михайловська, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі ІМЗО, розповідала про оновлені навчальні програми для 5-9 класів: компетентнісний підхід, наскрізні змістові лінії.

Учасники семінару отримали  сертифікати відповідного зразка та наголосили на необхідності проведення подібних заходів, що позитивно вплине на готовність учителів до роботи в умовах Нової української школи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×