Творчість Лесі Українки вшановують в Осло

 

25 лютого і впродовж останніх днів лютого 2018 року відзначатимуть 147-у річницю з дня народження Лесі Українки не тільки в Україні, а й за кордоном. Активно долучається  до проведення різноманітних заходів, всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ніна Хаген, творча, креативна особистість, учитель української мови  Української школи «Еллісів» з міста Осло (Норвегія, Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo). Пані Ніна – переможниця II Міжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном» у номінації «Учитель початкової школи». Вона невтомно працює із закордонними українцями, незважаючи на вікову категорію, сприяє підвищенню пізнавальної активності, мотивації до вивчення української  мови й літератури.

«Тільки системна, наполеглива робота, поєднання зусиль учнів, батьків та вчителів призведе до гарних результатів», – стверджує Ніна Хаген, яка весь набутий інструментарій використовує задля формування в учнів навичок і розвитку умінь, прищеплення інтересу до України через оволодіння мовою. Усі заходи, організовані за її ініціативи, проходять урочисто, зі збереженням звичаїв і традицій українського народу.

Так, наприклад, з нагоди 147-ї  річниці від дня народження Лесі Українки Ніна Хаген створила сценарій поетично-музичної композиції на тему твору поетеси «Сім струн». Вірш прозвучав у  чудовому виконанні Юлії Богдани Клепп, 12- річної учениці Української школи «Еллісів»,  яка ніколи не жила в Україні, але безмежно любить українську мову (https://www.youtube.com/watch?v=00ey6Vw-weM&t=38s).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×