Обговорили план заходів із питань упровадження STEM-освіти в Україні

 

В Інституті модернізації змісту освіти відбулось засідання робочої групи з питань упровадження STEM-освіти в Україні. Учасники заходу – представники Міністерства освіти і науки України, ІМЗО, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, Національного центру «Мала академія наук України», обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, РНМЦ Шевченківського району міста Києва, закладів освіти, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та інших установ обговорили план заходів на І півріччя 2018 року та проекту положення про STEM-центр.

Олена Патрикеєва, начальник відділу STEM-освіти ІМЗО, ознайомила присутніх із основними напрямами роботи відділу, наголосила на необхідності створення нормативного супроводу STEM-освіти в Україні.

Під час засідання члени робочої групи представили досвід впровадження SТЕM-освіти в регіонах, ділились планами на майбутнє, анонсували заходи у рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2018», а також висловили свої пропозиції щодо проекту положення про STEM-центр.

За активну участь у розвитку та впровадженні STEM-освіти в Україні та високу професійну майстерність члени робочої групи нагороджені грамотами ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×