Круглий стіл «Сільський зелений туризм – проблеми розвитку»

 

В Інституті модернізації змісту освіти відбувся круглий стіл «Сільський зелений туризм – проблеми розвитку», який проводився спільно з ГО «Спілка СЗТ України» для представників закладів вищої освіти, що готують фахівців зі спеціальностей «Туризм», «Менеджмент організацій» та «Сфера обслуговування». Захід організований за підтримки:

– проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств», та проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO);USAID).

До участі в заході також долучились, окрім організаторів, представники закладів вищої освіти,  Всеукраїнська федерація роботодавців в сфері туризму України. З вітальним словом до учасників семінару звернулися Володимир Васильєв, голова Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, та Юрій Сафонов, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти.

Учасник  круглого столу обмінялися досвідом упровадження спецкурсів  із  сільського туризму, проаналізували можливості удосконалення фахової підготовки та перепідготовки робітників і фахівців сфери сільського зеленого туризму. Особлива увага була звернута на головні проблеми, що виникають у процесі підготовки фахівців для сфери сільського туризму, обговорено шляхи їх вирішення.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×