Вебінар «Безпека в Інтернеті»

 

У перший вівторок лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Напередодні,5 лютого 2018 року, відділом цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки компанії «Майкрософт Україна» було проведено вебінар «Безпека в Інтернеті» з питання, яке є надзвичайно актуальним у сучасному інформаційному суспільстві. Цього року до заходу долучилося 439 учасників, які представляли заклади освіти, бібліотеки, громадські організації тощо. Їх було майже вдвічі більше, ніж торік. Цей факт вкотре підтверджує, що питання безпечного Інтернету та поведінки дітей он-лайн є на часі.

Метою заходу, як зазначила старший науковий співробітник Інституту Оксана Мельник, є пропаганда більш безпечного й відповідального використання онлайн-технологій, передусім серед дітей і молоді. Про це треба пам’ятати не лише цього дня, а завжди. Науковець поінформувала, що на сайті ІМЗО створено сторінку «Безпека в Інтернеті», де можна знайти багато корисних посилань із зазначеної теми, а також повідомила про підписання угоди про співпрацю між ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ГО «Центр кращого Інтернету».

Огляд Ключових повідомлень Дня безпечного Інтернету в Україні запропонувала учасникам вебінару Олена Черних, координатор Національного комітету Дня безпечного Інтернету 2018. Вона наголосила, що цього року він пройде під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду. Пані Олена розглянула Загальні висновки звіту ЮНІСЕФ «Діти в цифровому світі» (2017) крізь призму практичної діяльності у закладах освіти та бібліотеках.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×