Cемінар керівників та фахівців з охорони праці закладів вищої освіти

 

14 лютого 2018 року  у місті Києві Голосіївською державною адміністрацією спільно з Печерською та Подільською районними державними адміністраціями було проведено семінар для керівників та фахівців з охорони праці закладів вищої освіти на тему «Забезпечення ефективного управління системи охорони праці. Методи і засоби забезпечення здорових і безпечних умов праці у закладах вищої освіти».

Мета заходу: організація взаємодії у напрямку зниження травматизму, посилення профілактичної  роботи, спрямованої на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Наталія Дуброва, завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України виступила з  доповіддю «Система управління охороною праці в закладах вищої освіти».

Учасники семінару ознайомилися  з новими нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності; методичними розробками щодо проведення навчань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти.

Такі заходи сприятимуть  уникненню порушень з питань охорони праці під час освітнього процесу.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×