Cемінар керівників та фахівців з охорони праці закладів вищої освіти

 

14 лютого 2018 року  у місті Києві Голосіївською державною адміністрацією спільно з Печерською та Подільською районними державними адміністраціями було проведено семінар для керівників та фахівців з охорони праці закладів вищої освіти на тему «Забезпечення ефективного управління системи охорони праці. Методи і засоби забезпечення здорових і безпечних умов праці у закладах вищої освіти».

Мета заходу: організація взаємодії у напрямку зниження травматизму, посилення профілактичної  роботи, спрямованої на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Наталія Дуброва, завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України виступила з  доповіддю «Система управління охороною праці в закладах вищої освіти».

Учасники семінару ознайомилися  з новими нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності; методичними розробками щодо проведення навчань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти.

Такі заходи сприятимуть  уникненню порушень з питань охорони праці під час освітнього процесу.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×