Старшокласники навчаються об‘єктивно-орієнтованому програмуванню

 

У рамках меморандуму про співпрацю з «Samsung Electronics Україна» відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти реалізує в 2017/2018 навчальному році інноваційний освітній проект «ІТ-школа Samsung». Заходами проекту передбачено безкоштовне навчання учнів 9-11 класів навчальних закладів Вінниці, Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова об‘єктивно-орієнтованому програмуванню.
У Вінницькому технологічному ліцеї офіційне відкриття комп’ютерного класу відбулось за ініціативи цього освітнього проекту ще наприкінці 2017-го. Це була направду знакова урочиста подія в житті навчального закладу. Відкрили клас заступник директора департаменту освіти Вінницької міської ради Ірина Божок, директор ліцею Степан Пастух, а також представник компанії «Samsung Electronics Україна» Софія Макарук.
Опісля зимових канікул заняття з інформатики та програмування учні ліцею розпочали вже на базі нового, спеціально обладнаного класу. Тепер завдяки навчальній програмі школярі отримують практичні навички зі створення додатків для мобільних платформ в цілому і операційної системи Android зокрема. Курс є абсолютно безкоштовним, для навчання використовується найсучасніше обладнання, а в ролі викладачів виступають практикуючі фахівці.
Зауважимо, що програма із 6 основних модулів розрахована на один навчальний рік. До неї входять: основи програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, ведення в системі управління базами даних на прикладі SQLite, а також ведення World Wide Web.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті: https://samsungitschool.com.ua

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×