Старшокласники навчаються об‘єктивно-орієнтованому програмуванню

 

У рамках меморандуму про співпрацю з «Samsung Electronics Україна» відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти реалізує в 2017/2018 навчальному році інноваційний освітній проект «ІТ-школа Samsung». Заходами проекту передбачено безкоштовне навчання учнів 9-11 класів навчальних закладів Вінниці, Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова об‘єктивно-орієнтованому програмуванню.
У Вінницькому технологічному ліцеї офіційне відкриття комп’ютерного класу відбулось за ініціативи цього освітнього проекту ще наприкінці 2017-го. Це була направду знакова урочиста подія в житті навчального закладу. Відкрили клас заступник директора департаменту освіти Вінницької міської ради Ірина Божок, директор ліцею Степан Пастух, а також представник компанії «Samsung Electronics Україна» Софія Макарук.
Опісля зимових канікул заняття з інформатики та програмування учні ліцею розпочали вже на базі нового, спеціально обладнаного класу. Тепер завдяки навчальній програмі школярі отримують практичні навички зі створення додатків для мобільних платформ в цілому і операційної системи Android зокрема. Курс є абсолютно безкоштовним, для навчання використовується найсучасніше обладнання, а в ролі викладачів виступають практикуючі фахівці.
Зауважимо, що програма із 6 основних модулів розрахована на один навчальний рік. До неї входять: основи програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, ведення в системі управління базами даних на прикладі SQLite, а також ведення World Wide Web.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті: https://samsungitschool.com.ua

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×