Завершився І Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

 

 

1 лютого 2018 року Міжнародний фонд Івана Франка завершив прийом учнівських робіт на конкурс «Стежками Каменяра», який було організовано спільно з Міністерством освіти і науки України та ГО «Львівське товариство у  м. Київ».

Конкурс проводився вперше і мав на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність.

У творчих змаганнях взяли участь понад 2000 талановитих школярів із усієї України. Учні представляли свої проекти в чотирьох номінаціях – «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка» – у двох вікових категорія: 6-11 та 12-16 років відповідно.

Найбільше конкурсних робіт надійшло в номінації «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка» – 43%; у номінації «Поезія» – 30%; «Проза» – 26%; «Драматургія» – 1%.

Зауважимо, що учні старшої школи були ініціативнішими – від них надійшло майже 60% робіт. Найактивнішими за кількістю робіт були учні зі сходу України – 35%, лише з Донецької області надійшло майже 400 робіт, включно з роботами учнів прифронтових сіл і міст (Мар`їнка, Піски, Авдіївка). Наразі завершується опрацювання конкурсних робіт і після цього їх розглядадиме журі конкурсу. Оголошення переможців у кожній із номінацій та в обох вікових категоріях відбудеться 30 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що відзначення переможців дипломами та призами заплановано на 27 травня у м. Київ біля пам’ятника Іванові Франкові, напередодні річниці смерті Великого Каменяра.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×