Обирай професію свідомо

 

Побудова успішної кар’єри – важливий крок у житті кожної людини.

Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» показує підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та стає поштовхом для роздумів про те, як свідомо обрати майбутню професію.

Відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти запрошує учнів 10-х класів закладів освіти України до 25 лютого 2018 р. подати есе для участі у конкурсі. Про результати конкурсу буде повідомлено 5 березня.

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі чи Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та побудують вектор успішної кар’єри.

31 травня – 1 червня 2018р. переможці регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію «Майбутнє України: моя кар’єра і внесок», де познайомляться та отримують поради від успішних українців, проведуть день із топ-менеджерами бізнесу, державних органів та міжнародних організацій.

Детальну інформацію можна отримати з Положення про конкурс за посиланням http://csr-ukraine.org/article/konkurs-ese-2018/

Додаткову інформацію можна отримати у координатора – менеджера проекту Олени Воропай ( info@careerhub.in.ua , (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187).

Проект реалізується за сприяння організацій: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Career Hub, Перший Український Міжнародний Банк.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×