Обирай професію свідомо

 

Побудова успішної кар’єри – важливий крок у житті кожної людини.

Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» показує підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та стає поштовхом для роздумів про те, як свідомо обрати майбутню професію.

Відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти запрошує учнів 10-х класів закладів освіти України до 25 лютого 2018 р. подати есе для участі у конкурсі. Про результати конкурсу буде повідомлено 5 березня.

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі чи Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та побудують вектор успішної кар’єри.

31 травня – 1 червня 2018р. переможці регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію «Майбутнє України: моя кар’єра і внесок», де познайомляться та отримують поради від успішних українців, проведуть день із топ-менеджерами бізнесу, державних органів та міжнародних організацій.

Детальну інформацію можна отримати з Положення про конкурс за посиланням http://csr-ukraine.org/article/konkurs-ese-2018/

Додаткову інформацію можна отримати у координатора – менеджера проекту Олени Воропай ( info@careerhub.in.ua , (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187).

Проект реалізується за сприяння організацій: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Career Hub, Перший Український Міжнародний Банк.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×