Завершився Всеукраїнський учительський хакатон «Будуємо нову школу»

 

 

27 грудня 2017 року завершився Всеукраїнський учительський хакатон «Будуємо нову школу», який відбувся за підтримки «Благодійної установи «Благодійна організації «Освітні ресурси та технологічний тренінг» та HUB 4.0.

Захід проходив на базі НВК № 141 «ОРТ». Змагалися сім учительських команд із різних областей України, вони успішно опанували  технологію проведення хакатону за методикою Cisco.

Тема змагання була оголошена напередодні під час відкриття хакатону. Для побудови прототипу команди отримали комплекти обладнання – Raspberry Pi 3, Arduino UNO, різноманітні датчики, матеріали та інструменти. Під час змагань працювали ментори, які надавали консультації командам.

Протягом двох днів команди знаходили рішення та будували прототип інтернет-пристрою, який допомагає у вирішенні проблеми, розраховувати бізнес-складову та презентувати членам журі свою роботу.

Вітаємо переможців І Всеукраїнського учительського хакатону:

І місце – команда учителів НВК № 141 «ОРТ»,

ІІ місце – команда учителів НВК № 167 м. Київ,

ІІІ місце – команда учителів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Київ.

Дарма, що переможців лише троє, всі команди отримали безцінний досвід проведення таких змагань і продовжать його розповсюдження в своїх навчальних закладах – Володарській спеціалізованій школі-інтернаті № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, спеціалізованій школі № 214 м. Київ, Київському Палаці дітей та юнацтва, СЗШ № 3 м. Київ, школі програмування Ш++ м. Кропивницький.

До нових зустрічей і нових перемог у наступному році!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×