XVІІ Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади завершились у м. Одеса

 

Днями на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся фінальний етап XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет – олімпіад  із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки.

Організаційно-методичне забезпечення проведення заходу здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

Метою змагань є запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільній освіті, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, пошуку та підтримки здібних школярів.

У двох турах І (заочного) етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки взяли участь 1840 учнів із 24 областей України та м. Київ.

За рішенням оргкомітету та журі до участі у фінальному етапі було запрошено 161 учень із 18 регіонів України. Проте безпосередню участь у змаганні взяли 133 учасники. Серед них найбільше представників було Харківської області -41,  Львівщини -36, столиці – 10 та Херсонської області – 9.

Урочистості з нагоди відкриття XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки були організовані в Одеському театрі юного глядача імені Юрія Олеші. Учасників змагань та керівників команд привітали Володимир Кавалеров, директор Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, заступник голови оргкомітету Інтернет-олімпіад, кандидат педагогічних наук, доцент, та Борис Кремінський, головний науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету Інтернет-олімпіад, доктор педагогічних наук, заслужений учитель України.

Змагання проходили в загальноосвітній школі № 60 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради. За їх результатами спільним рішенням оргкомітету та журі переможці були нагороджені дипломами першого, другого та третього ступенів, призами та пам‘ятними сувенірами.

Проаналізувавши рівень знань і умінь, виявлених учасниками змагань, було прийнято рішення звернутися до Міністерства освіти і науки України з проханням дозволити переможцям фінального етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, нагородженим дипломами першого та другого ступеня, взяти участь у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів поза рейтингом, встановленим наказом Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року № 1112.

Урочисте закриття XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет – олімпіад відбулося  в ошатній залі Одеської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради.

Після змагань учасники мали можливість побувати на екскурсії Одесою, погуляти й помилуватися містом.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×