XVІІ Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади завершились у м. Одеса

 

Днями на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся фінальний етап XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет – олімпіад  із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки.

Організаційно-методичне забезпечення проведення заходу здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

Метою змагань є запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільній освіті, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, пошуку та підтримки здібних школярів.

У двох турах І (заочного) етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки взяли участь 1840 учнів із 24 областей України та м. Київ.

За рішенням оргкомітету та журі до участі у фінальному етапі було запрошено 161 учень із 18 регіонів України. Проте безпосередню участь у змаганні взяли 133 учасники. Серед них найбільше представників було Харківської області -41,  Львівщини -36, столиці – 10 та Херсонської області – 9.

Урочистості з нагоди відкриття XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки були організовані в Одеському театрі юного глядача імені Юрія Олеші. Учасників змагань та керівників команд привітали Володимир Кавалеров, директор Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, заступник голови оргкомітету Інтернет-олімпіад, кандидат педагогічних наук, доцент, та Борис Кремінський, головний науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету Інтернет-олімпіад, доктор педагогічних наук, заслужений учитель України.

Змагання проходили в загальноосвітній школі № 60 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради. За їх результатами спільним рішенням оргкомітету та журі переможці були нагороджені дипломами першого, другого та третього ступенів, призами та пам‘ятними сувенірами.

Проаналізувавши рівень знань і умінь, виявлених учасниками змагань, було прийнято рішення звернутися до Міністерства освіти і науки України з проханням дозволити переможцям фінального етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, нагородженим дипломами першого та другого ступеня, взяти участь у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів поза рейтингом, встановленим наказом Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року № 1112.

Урочисте закриття XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет – олімпіад відбулося  в ошатній залі Одеської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради.

Після змагань учасники мали можливість побувати на екскурсії Одесою, погуляти й помилуватися містом.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×