ІІ Міжнародний освітній інтернет-марафон «Досвід освіти ХХІ сторіччя. Європейський контекст»

 

Наприкінці грудня завершився триденний Міжнародний освітній Інтернет-марафон «Досвід освіти ХХІ сторіччя. Європейський контекст», що проводився з метою вивчення й упровадження у вітчизняну освітню практику перспективного досвіду Європейських країн щодо модернізації освіти.Провідні освітянські спікери з Естонії, Фінляндії, Нідерландів, США та України розповіли про особливості, успіхи та виклики, що стоять перед освітніми системами кожної країни.

Участь у заході взяли близько 10000 педагогічних працівників та керівників закладів освіти з України, Польщі, Румунії, Угорщини, США, Чехії, Нідерландів, Франції, країн Балтії та СНД. Теми, що найбільше приваблювали учасників – це впровадження інклюзії, секрети успіху фінської школи, виклики реформ для вчителя, розвиток освітнього потенціалу вчителів, пошук джерел натхнення для учнів у побудові успішної кар’єри та інші. Вони отримали сотні позитивних відгуків і коментарів учасників заходу.

Одночасно, з врахуванням досвіту та уваги учасників до окремих тем, розпочалась підготовка до наступного ІІІ Інтернет-марафону. На ньому планують обговорити інноваційний досвід та сучасні європейські освітні практики, а також презентуватимуть нові навчальні програми й курси для різних категорій педагогічних працівників і керівників освіти.

Організаторами ІІ Інтернет-марафону виступили Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації освіти», Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Український відкритий університет післядипломної освіти, громадські організації «MITTETULUNDUSUHINGU GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL» (Естонія, м. Таллін) і «GLOBAL EDUCATIONAL DISCOVERY» та Видавнича група «Основа».

 

Матеріали та фото використані з веб-сайту: http://umo.edu.ua/

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×