Запрошуємо до участі у Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра»

 

 

20 грудня 2017 року в залі колегії Міністерстві освіти і науки України підписано Протокол про заснування Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Співзасновниками Конкурсу стали  Міністерство освіти і науки України, БО «Міжнародний Фонд Івана Франка», ГО «Львівське товариство у м. Київ».

Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.

Документи про заснування Конкурсу підписали:заступник Міністра освіти і науки України  Павло Хобзей, онук Івана Франка, голова правління Міжнародного Фонду Івана Франка Роланд Франко та голова правління «Львівське товариство у м. Київ» Тамара Смовженко.

Відповідно до Положення, конкурс розрахований для дітей шкільного віку у двох вікових категоріях: 6-11 років та 12-16 років.  Переможці Конкурсу визначаються в таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

Увага! Для участі в конкурсі заявка заповнюється в електронній формі.

Конкурсна робота (крім ілюстрацій) виконується українською мовою та подається на електронному носії.

Конкурсна робота в номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» надсилається поштою на адресу 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф.15, Міжнародний фонд Івана Франка з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра».

Положення про  Всеукраїнський учнівський  літературно-мистецький конкурсу «Стежками Каменяра» та умови участі в ньому  розміщено на сайті Міжнародного Фонду Івана Франка за посиланням:http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2017/12/20/dlya-shkolyariv-zapochatkuvaly-novyj-konkurs-stezhkamy-kamenyara/.

На цьому ж веб-сайті необхідно заповнити заявку для участі в конкурсі та в ній прикріпити файл із конкурсною роботою. Звертаємо увагу на те, що роботи, надіслані окремо поза заявкою, журі розглядати не буде.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×