Запрошуємо до участі у Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра»

 

 

20 грудня 2017 року в залі колегії Міністерстві освіти і науки України підписано Протокол про заснування Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Співзасновниками Конкурсу стали  Міністерство освіти і науки України, БО «Міжнародний Фонд Івана Франка», ГО «Львівське товариство у м. Київ».

Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.

Документи про заснування Конкурсу підписали:заступник Міністра освіти і науки України  Павло Хобзей, онук Івана Франка, голова правління Міжнародного Фонду Івана Франка Роланд Франко та голова правління «Львівське товариство у м. Київ» Тамара Смовженко.

Відповідно до Положення, конкурс розрахований для дітей шкільного віку у двох вікових категоріях: 6-11 років та 12-16 років.  Переможці Конкурсу визначаються в таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

Увага! Для участі в конкурсі заявка заповнюється в електронній формі.

Конкурсна робота (крім ілюстрацій) виконується українською мовою та подається на електронному носії.

Конкурсна робота в номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» надсилається поштою на адресу 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф.15, Міжнародний фонд Івана Франка з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра».

Положення про  Всеукраїнський учнівський  літературно-мистецький конкурсу «Стежками Каменяра» та умови участі в ньому  розміщено на сайті Міжнародного Фонду Івана Франка за посиланням:http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2017/12/20/dlya-shkolyariv-zapochatkuvaly-novyj-konkurs-stezhkamy-kamenyara/.

На цьому ж веб-сайті необхідно заповнити заявку для участі в конкурсі та в ній прикріпити файл із конкурсною роботою. Звертаємо увагу на те, що роботи, надіслані окремо поза заявкою, журі розглядати не буде.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×