Започатковано Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

 

20 грудня 2017 року в залі колегії Міністерстві освіти і науки України підписано Протокол про заснування Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Співзасновниками творчого змагання стали  МОН України, БО «Міжнародний Фонд Івана Франка» та  ГО «Львівське товариство у м. Київ». Саме тому підписи під документом поставили: заступник Міністра освіти і науки України  Павло Хобзей, онук Івана Франка, голова правління Міжнародного Фонду Івана Франка Роланд Франко та голова правління «Львівське товариство у м. Київ» Тамара Смовженко.

Безумовно, Конкурс сприятиме посиленню мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної й громадської діяльності. Він розрахований на дітей шкільного віку у двох вікових категоріях: 6-11 років та 12-16 років.  Переможці будуть визначатися в таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×