Вітаємо переможців ІV Всеукраїнського Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

 

8 грудня у Києві завершився ІV Всеукраїнський Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Серед 30 команд-учасниць заочного туру, який тривав з 01 до 24 листопада, у Києві зійшлися у інтелектуальних боях 10 команд-переможців двобоїв заочного туру. За результатами півфінальних та фінальних боїв переможці визначились наступним чином:
1 місце виборола збірна команда Московського району м. Харків – «Бізнес-сила» (керівники: Махамат Світлана Василівна, Антонесян Марина Євгенівна);
2 місце – команда «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Сумської області (керівник: Олех Анатолій Петрович) та команда комунального закладу «Фізико-математична гімназія № 17» Вінницької області (керівник: Білоконь Тетяна Миколаївна)
3 місце посіли: команда Міловської загальноосвітньої школи Луганської області «Десяточка» (керівники: Чумак Ольга Анатоліївна, Чумак Оксана Вікторівна), команда «Депозит» середньої школи № 163 імені М. Кирпоноса Шевченківського району м. Київ (керівник: Слюсар Діана Григорівна), команда Олешківської гімназії Херсонської області (керівник: Пішко Лариса Анатоліївна)
У півфіналі також брали участь команд: «Vista» Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (керівник: Мартинюк Оксана Володимирівна), Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області (керівник: Сотникова Софія Анатоліївна),середньої загальноосвітньої школи № 6 ЗНЗ І-ІІІ ступенів м. Новомосковськ Дніпропетровської області (керівник: Мартинова Ольга Вікторівна), «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 36 Кам’янської міської ради Дніпропетровської області (керівник: Бурковська Наталія Володимирівна).
Переможців привітав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, який зазначив, що фінансова грамотність нині стала необхідною освітньою потребою та пройшла наскрізною компетентнісною лінією через усі навчальні програми і стане запорукою фінансової безпеки та фінансової стабільності як окремих громадян, так і країни в цілому.
Роберт Бонд, керівник проекту «Трансформація фінансового сектору» агентства США з міжнародного розвитку USAID, у своєму вітанні відзначив важливість розмаху руху проекту «Фінансова грамотність», подякував партнерам за підтримку ініціатив, за їх масштабний розвиток і побажав всім успіхів та фінансового процвітання.
Вітання, кубки, дипломи, подяки, цінні подарунки переможці отримали від партнерів і спонсорів в особі Національного банку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, Приватбанку, Ощадбанку, народного депутата, заступника голови Комітету з питань фінансової політики Дзензерського Д. В. та інших благодійників. Під час культурної програми, яку забезпечили Вікторія Бері, помічник народного депутата Дзензерського Д. В., та Національний банк України, учасники відвідали приміщення Верховної Ради, скарбницю та Музей грошей Національного банку.
Унікальність урочистостей, святковий настрій, чітку організацію Турніру забезпечили співробітники та студенти ДВНЗ «Університет банківської справи» на чолі з ректором та науковим керівником проекту впровадження курсу «Фінансова грамотність» Тамарою Смовженко, яка створила справжню команду ентузіастів та однодумців.
Оргкомітет засвідчує свою безмежну вдячність і повагу учасникам змагань, а також тим, хто доклав неймовірних, можливих і неможливих зусиль, щоб ІV Всеукраїнський Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» став реальністю.
Окрім цього журі Турніру визначило кращі команди у окремих номінаціях:
Краща команда-науковець:
1. Команда Херсонського ліцею Херсонської обласної ради ;
2. Команда Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської області;
Краща команда-аналітик:
1. «Акули бізнесу» Житомирської області;
2. Команда Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка м. Київ.
Краща команда-винахідник:
1. Команда Ліцею № 100 “Поділ” м. Київ;
2. Команда Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської області;
Краща команда-дизайнер:
1. Команда «Авангард» спеціалізованої школи №5 м. Маріупіль Донецької області;
2. Команда «П`ятірочка» Мелітопольська гімназія № 5 Запорізької області;
Краща команда-медійник:
1. Команда «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
2. Команда Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області «Черлені пацьорки»;
Вітаємо переможців і зичимо майбутніх незабутніх перемог!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×