XVІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків

 

1-5 грудня 2017 року вперше у Національному технічному університеті України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся XVІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків. Для участі в престижному змаганні прибули 15 команд із університетів Києва, Харкова, Львова, Сум та Вінниці.

Турнір відкрив проректор із навчально-виховної роботи Національного технічного університету України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Петро Киричок. З вітальним словом до учасників звернувся Юрій Сафонов, заступник директора Інституту модернізації  змісту освіти Міністерства освіти і науки України, який зазначив важливість проведення таких наукових заходів.  Привітав учасників завідувач кафедри прикладної фізики Фізико-технічного інституту Сергій Воронов. Ведучим турніру виступив старший викладач Фізико-технічного інституту Павло Наказной.

Правила турніру засновані на розв’язанні та захисті у командній полеміці  задач, що обираються міжнародним оргкомітетом шляхом голосування національних оргкомітетів. Відтак змагання вимагали від студентів не тільки глибоких знань фізики, а й уміння вирішувати складні наукові задачі та захищати їх у науковій дискусії.

Результатом напруженого й  цікавого змагання стала перемога 2-х команд Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які вибороли  перше та друге місця.

Блискучу гру продемонструвала також команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка – вона посіла третє місце.

Переможців турніру нагороджено дипломами.

Учасники та гості подякували організаторам заходу за високий рівень його проведення й створені належні умови для чесного й  відкритого змагання.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×