XVІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків

 

1-5 грудня 2017 року вперше у Національному технічному університеті України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся XVІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків. Для участі в престижному змаганні прибули 15 команд із університетів Києва, Харкова, Львова, Сум та Вінниці.

Турнір відкрив проректор із навчально-виховної роботи Національного технічного університету України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Петро Киричок. З вітальним словом до учасників звернувся Юрій Сафонов, заступник директора Інституту модернізації  змісту освіти Міністерства освіти і науки України, який зазначив важливість проведення таких наукових заходів.  Привітав учасників завідувач кафедри прикладної фізики Фізико-технічного інституту Сергій Воронов. Ведучим турніру виступив старший викладач Фізико-технічного інституту Павло Наказной.

Правила турніру засновані на розв’язанні та захисті у командній полеміці  задач, що обираються міжнародним оргкомітетом шляхом голосування національних оргкомітетів. Відтак змагання вимагали від студентів не тільки глибоких знань фізики, а й уміння вирішувати складні наукові задачі та захищати їх у науковій дискусії.

Результатом напруженого й  цікавого змагання стала перемога 2-х команд Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які вибороли  перше та друге місця.

Блискучу гру продемонструвала також команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка – вона посіла третє місце.

Переможців турніру нагороджено дипломами.

Учасники та гості подякували організаторам заходу за високий рівень його проведення й створені належні умови для чесного й  відкритого змагання.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×