У заходах Всеукраїнського тижня фінансової грамотності-2017 взяли участь 10 000 українців

 

За підтримки МОН України ,ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ініціативи Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація нової економічної освіти» щодо впровадження щорічного святкування та популяризації Всеукраїнського просвітницького заходу «Тиждень фінансової грамотності в Україні-2017» з 06  до 15 листопада 2017 року в Україні відбулися заходи, поєднанні з ідеями Всесвітнього дня заощаджень.

Святкування Всеукраїнського тижня фінансової грамотності – 2017 відбулося у 70 містах та селах у різних регіонах України. Найбільше освітніх заходів провели у містах Маріуполь, Чернігів, Вінниця, Краматорськ, Кривий Ріг, Ромни та Київ.

Тренери-волонтери Тижня фінансової грамотності творчо підійшли до організації освітніх занять. Так, фінансові теми інтегрували в шкільні уроки англійської та української мов, математики, економіки та історії, а також у творчі заходи та заняття профільних гуртків. Заклади вищої освіти проводили для студентів заходи різного формату із залученням спеціалістів фінансових установ.

У фокусі уваги тренерів також були пенсіонери, молоді сім’ї, фізичні особи-підприємці, які є активними споживачами фінансових послуг та потребують актуальних знань щодо механізмів формування заощаджень та принципів пенсійної реформи.

«Безсумнівно, цьогорічний Тиждень фінансової грамотності набув якісно нового змісту та значно розширив свою географію», – підкреслив Сергій Біденко, Голова Асоціації нової економічної освіти, яка цього року є організатором п’ятого Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. – Ми вдячні всім учасникам, які доклали зусиль до популяризації його ідей. Завдяки підтримці Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки, видавничої групи «Основа» і проекту «4Mamas2» фінансове просвітництво в Україні інтегрувалося в сучасні тренди соціальної допомоги та громадських комунікацій. Адже фінансові компетенції все більше набувають суспільно-важливого значення та можуть сприяти підвищенню якості життя людей. А від рівня сформованості фінансової грамотності залежить не тільки добробут кожного громадянина, а й в цілому сталий розвиток національної економіки, і особиста фінансова стабільність».

Активну підтримку заходів Всеукраїнського тижня фінансової грамотності-2017, окрім Міністерства освіти та науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Міністерства соціальної політики України, надали організаторам місцеві органи влади, управління освіти, регіональні представництва Пенсійного фонду України, адміністрації закладів загальної середньої та дошкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та громадських бібліотек, волонтерів та громадських організацій.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×