Юні фізики змагалися у Луцьку

 

 

Із 23 по 28 листопада в м. Луцьк тривав ХХVІ Всеукраїнський турнір юних фізиків. Змагання, що об‘єднало в одну родину 102 знавців точних наук із різних регіонів держави, проводились на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Фінальний бій відбувся у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а урочистості з нагоди відкриття турніру та святковий концерт після закриття – у Палаці учнівської молоді Луцька.

В організації та проведенні турніру, а також у роботі його журі взяли  активну участь кращі педагоги та науковці провідних вишів Києва, Харкова, Одеси, Луцька, Запоріжжя, Дніпропетровська,  Сум та інших міст країни.

На старті турніру за перемогу в ньому боролись 21 команда-переможниця попереднього етапу змагань із Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Львівської, Одеської, Харківської, Херсонської та Хмельницької областей, а також з Києва та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Це була нелегка, але принципова боротьба у теплій, доброзичливій атмосфері. Учні сповна продемонстрували свої здібності до здійснення наукового пошуку та проведення фізичних досліджень. Результати турніру свідчать про те, що учні загалом добре володіють знаннями з базового шкільного курсу фізики і математики, а деякі учасники мають знання на рівні студентів університетів.

Переможцями фінального етапу турніру було названо 10 команд, які отримали дипломи та цінні подарунки. Всім, без винятку, учасникам турнірних боїв підсолодили настрій смачним подарунком – коробкою цукерок.

 Дипломами першого ступеня нагороджено команду «Момент імпульсу» Харківського ліцею № 161 «Імпульс» та збірну команду Волинської області «Хрестоносці». Юні харків‘яни стали також володарями кубка турніру.

Дипломів другого ступеня удостоєні: команда комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей №27 та збірна команда міста Києва.

Дипломи третього ступеня вибороли такі команди: комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради», збірна Московського району Харкова, збірна Шевченківського району м. Харків, комунального закладу «Рішельєвський ліцей»,Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

Абсолютного переможця змагань у особистій першості Овчаренка Григорія, учня 11 класу Харківського ліцею № 161 «Імпульс» нагороджено премією ім. В. В. Сердюка, яка щорічно вручається на турнірі юних фізиків.

У вільний час для учасників турніру та членів журі були організовані оглядові екскурсії Луцьком.

Інформація щодо фінального етапу XXVІ Всеукраїнського турніру юних фізиків була розміщена на сайтах Всеукраїнського турніру юних фізиків, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, висвітлювалися у місцевій пресі та на телебаченні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×