Масовий футбол в Україні розвивається з використанням інноваційних методик

 

Днями у Києві відбулися Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу» і фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

«У столичному Будинку футболу на семінар зібралися  вчителі фізичної культури – переможці регіонального етапу конкурсу з кожної області та м. Києва, обласні методисти з фізичної культури та регіональні координатори і волонтери соціальних проектів ФФУ. До участі в заході долучилися також Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Вадим Стеценко та перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко», – поділилась інформацією про перебіг важливої події її учасниця Леся Корецька, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти.

Увазі учасників були запропоновані змістовні виступи Сергія Полюка, сектор-менеджера з питань соціального захисту та добробуту представництва Європейського союзу в Україні, Тараса Клима, голови Комітету масового футболу, Євгенія Столітенка, заступника голови Комітету масового футболу ФФУ та член комісії УЄФА з масового футболу, Сергія Макарова, президента ПФЛ, Юрія Свиридова, керівника департаменту маркетингу і комунікацій ФК «Шахтар» Донецьк, а також Олександра Свистуна, керівника Запорізького «Центру розвитку місцевого самоврядування» .

На семінарі були розкриті різні напрямки розвитку масового футболу, представлено презентації соціального проекту ФФУ «Відкриті уроки футболу», проекти масового футболу ФК «Шахтар» Донецьк, ПФЛ та Запорізького «Центру розвитку місцевого самоврядування». Перед колегами також виступили керівники Асоціації аматорського футболу, Дитячо-юнацької футбольної ліги, асоціацій футзалу, жіночого і студентського футболу та представники національної олімпійської збірної з футболу.

Переможці регіонального етапу конкурсу були відзначені дипломами ФФУ та отримали комплекти інвентарю для проведення шкільних уроків футболу.

Фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» традиційно знову проходив на базі столичної Скандінавської гімназії на чолі з директором Тетяною Пушкарьовою. Для участі в дводенному змаганні приїхали 5 фіналістів – представники Донецької, Київської, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей.

Вони проводили конкурсні уроки в номінації «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу», а також змагалися в номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури».

Абсолютним переможцем, а також переможцем у номінації «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу» Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»  став Валерій Попов – учитель фізичної культури  ЗОШ № 3 м. Суми.

У номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури» перемогу здобув вчитель фізичної культури ЗОШ №4 м. Буча  Олексій Карабут.

Ще три учасники змагання стали його лауреатами. Це Віталій Данилов, учитель фізичної культури ЗОШ № 22 із Миколаєва, Наталія Заплатіна, учитель фізичної культури гімназії м. Костянтинівка Донецької області, та Тетяна Джуман, учитель фізичної культури ЗОШ № 35 із міста Чернігова.

Переможці та лауреати фінального етапу отримали з рук легенди українського та світового футболу Володимира Мунтяна та голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Вадима Стеценка цінні призи, футбольні м’ячі, інвентар та футбольну форму збірної України.

«Федерація футболу України робить дуже гарну справу, – відзначив Володимир Мунтян у своєму вітальному слові . – У моєму дитинстві ми навіть не могли про таке мріяти: грати на уроках фізкультури у футбол з учителями, які використовують кращі ідеї з усієї України».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×