Запрошуємо до Харкова на тренінги із теми «Створюємо недискримінаційний освітній контент»

 

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що Представництвом Фонду народонаселення ООН в Україні, Громадською організацією «ЕдКемп Україна», Гендерним інформаційно-аналітичним центром «КРОНА» у грудні 2017 року заплановано проведення  низки триденних тренінгів із теми «Створюємо недискримінаційний освітній контент». Заходи спрямовані на виконання вимог щодо усунення з освітнього контенту, зокрема, підручників випадків прямої та/чи прихованої дискримінації за всіма захищеними ознаками – віком, інвалідністю, статтю, національністю та іншими відповідно до Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

Програма тренінгів узгоджується із засадами антидискримінаційної експертизи підручників, результати якої відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для закладів загальної середньої освіти впливатимуть на рекомендацію/не рекомендацію підручника до друку.

До участі запрошуються автори підручників, представники видавництв, які залучені до створення текстового й ілюстративного контенту, редакторської діяльності (передусім тих, які планують брати участь у конкурсі проектів підручників для 1, 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, але без обмежень для інших).

Зазначені тренінги з однаковою програмою для різних груп відбудуться у Харкові 10-12, 12-14 та 15-17 грудня 2017 року. Участь у тренінгах безкоштовна, забезпечується проживання, харчування (тричі на день) та компенсація вартості проїзду (автобус та поїзд ІІ класу).

Реєстрація для всіх бажаючих відкрита до 2 грудня 2017 року за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1yg_LRR-TC_YgJR-m-HrjCwDVSW8-zUJ1kOvsbB_u8pM/viewform?edit_requested=true

З організаційних питань просимо звертатися за адресою:for@edcamp.org.ua.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×