Представлено новий електронний підручник

 

Відділом  наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з   Навчально-методичним  кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві було проведено засідання науково-методичної комісії з професій промислового виробництва,  металургійної та добувної промисловості Науково-методичної ради з питань освіти МОН України під головуванням П.С.Наконечного, директора Вищого професійного училища № 33 м. Київ.

До роботи комісії долучились педагогічні працівники вищих професійних училищ коледжів із Мукачеве, Чернівців, Луцька та Києва, а також  фахівці Навчально-методичних кабінетів професійно-технічної освіти у Закарпатській області й у місті Києві та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

     На засіданні було  розглянуто два питання:

     – результати  науково-методичної експертизи електронного засобу навчального призначення для професійних (професійно-технічних) навчальних закладів із професії «регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів», розробленого авторським колективом вищого професійного училища № 3, м. Мукачево і Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Закарпатській області;

  – удосконалення навчальної літератури для професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, поданої на науково-методичну експертизу,  з урахуванням вимог  державних освітніх стандартів, сучасних методів навчання, інноваційних освітніх та інформаційних технологій.

За підсумком роботи комісії представлений електронний підручник має достатній  навчально-методичний рівень і відповідає державним стандартам професійно-технічної освіти.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×