Представлено новий електронний підручник

 

Відділом  наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з   Навчально-методичним  кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві було проведено засідання науково-методичної комісії з професій промислового виробництва,  металургійної та добувної промисловості Науково-методичної ради з питань освіти МОН України під головуванням П.С.Наконечного, директора Вищого професійного училища № 33 м. Київ.

До роботи комісії долучились педагогічні працівники вищих професійних училищ коледжів із Мукачеве, Чернівців, Луцька та Києва, а також  фахівці Навчально-методичних кабінетів професійно-технічної освіти у Закарпатській області й у місті Києві та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

     На засіданні було  розглянуто два питання:

     – результати  науково-методичної експертизи електронного засобу навчального призначення для професійних (професійно-технічних) навчальних закладів із професії «регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів», розробленого авторським колективом вищого професійного училища № 3, м. Мукачево і Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Закарпатській області;

  – удосконалення навчальної літератури для професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, поданої на науково-методичну експертизу,  з урахуванням вимог  державних освітніх стандартів, сучасних методів навчання, інноваційних освітніх та інформаційних технологій.

За підсумком роботи комісії представлений електронний підручник має достатній  навчально-методичний рівень і відповідає державним стандартам професійно-технічної освіти.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×