Перший всеукраїнський вебінар із питань імплементації Закону України «Про освіту»

16 листопада 2017 року відбувся перший всеукраїнський вебінар із питань імплементації Закону України «Про освіту» (ст..13, 51, 59, 66), започаткований Інститутом модернізації змісту освіти (відділ по роботі із закладами післядипломної педагогічної освіти) за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з представництвом «Майксофт Україна».
На комунікативному майданчику – платформі «Microsoft Office 365» – захід зібрав понад 100 учасників із 15 регіонів України: вчителів, директорів шкіл, методистів, керівників закладів післядипломної педагогічної освіти. Спікери – науковці та фахівці ІМЗО, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної совіти, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» запропонували учасникам вебінару декілька актуальних тем для обговорення та дискусії.
Так, Григорій Науменко, начальник відділу післядипломної педагогічної освіти ІМЗО, кандидат філософських наук, зробив огляд основних положень Закону України «Про освіту» в частині загальної середньої і післядипломної педагогічної освіти.
Наталія Клокар, доктор педагогічних наук, професор, старший науковий співробітник сектору взаємодії з об’єднаними територіальними громадами та опорними школами ІМЗО, зупинилась на основних принципах і функціях управління системою освіти ОТГ в умовах децентралізації влади.
Лілія Гунько, завідувач сектору взаємодії з об’єднаними територіальними громадами та опорними школами ІМЗО, у своєму виступі акцентувала увагу на проблемах та перспективах оптимізації мережі опорних шкіл на сучасному етапі.
Наталія Гончаренко, кандидат психологічних наук, завідувач сектору координації діяльності регіональних навчальних закладів післядипломної педагогічної освіти ІМЗО, розповіла про право педагогів на професійний розвиток, підвищення кваліфікації, атестацію та сертифікацію.
Сергій Касьян, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікативних технологій ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», познайомив колег із організацією та управліннм освітнім процесом на базі Microsoft Office 365.
Вікторія Стасюк, методист кафедри природничо – наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, презентувала проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями Microsoft Україна».
У підсумку доповідачі відповіли на ряд запитань учасників заходу.
Модерували на вебінарі Надія Лещик, завідувач сектору електронних інформаційних ресурсів відділу з питань інформаційної політики та комунікацій ІМЗО та Максим Волинець, спеціаліст представництва «Майкрософт Україна».

Матеріали вебінару ви можете переглянути на сторінці Проекту

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×