Методичний семінар із упровадження спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні»

У м. Львів відбувся методичний семінар для регіональних представників із питань упровадження в навчальний процес закладів післядипломної педагогічної освіти спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні». У семінарі взяли участь співробітники Інституту модернізації змісту освіти, фахівці обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти,  представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися Л. Грудко, керівник програми «Людська безпека» Координатора проектів ОБСЄ в Україні, а також співавтори спецкурсу Н. Семчук, завідувач сектору організаційної культури та етики педагогічних працівників Інституту модернізації змісту освіти, та О. Кочерга, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

На заході відбувся обмін досвідом упровадження спецкурсу в обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти, були представлені стратегії популяризації зазначеної тематики серед педагогічної спільноти. Під час роботи в малих групах учасники  окреслили проблеми, що виникли у процесі впровадження спецкурсу в регіонах, а також обговорили шляхи їх вирішення.

Другий день роботи методичного семінару було присвячено апробації дистанційного курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для педагогічних працівників закладів освіти. Співзасновник освітньої платформи ЕdEra Ілля Філіпов презентував найкращі практики дистанційного навчання. У ході презентації особливий акцент було зроблено на необхідності розробки он-лайн курсу з протидії торгівлі людьми для вчителів на виконання Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.  

Учасники методичного семінару мали нагоду обговорити теми першого модуля дистанційного курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні», а також попрацювати над тестовими завданнями до курсу.

Підсумовуючи роботу семінару, його учасники висловили переконання, що наявність такого он-лайн курсу збільшить можливість пройти навчання значній кількості педагогів. З огляду на новий Закон України «Про освіту» він дозволить вирішити найактуальніші завдання щодо підвищення кваліфікації вчителів. Створений і розміщений на освітній платформі ЕdEra, курс буде доступний для широкого кола учасників освітнього процесу. Це сприятиме поширенню  інформації про проблему, яка є дуже актуальною для України.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×