Методичний семінар із упровадження спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні»

У м. Львів відбувся методичний семінар для регіональних представників із питань упровадження в навчальний процес закладів післядипломної педагогічної освіти спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні». У семінарі взяли участь співробітники Інституту модернізації змісту освіти, фахівці обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти,  представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися Л. Грудко, керівник програми «Людська безпека» Координатора проектів ОБСЄ в Україні, а також співавтори спецкурсу Н. Семчук, завідувач сектору організаційної культури та етики педагогічних працівників Інституту модернізації змісту освіти, та О. Кочерга, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

На заході відбувся обмін досвідом упровадження спецкурсу в обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти, були представлені стратегії популяризації зазначеної тематики серед педагогічної спільноти. Під час роботи в малих групах учасники  окреслили проблеми, що виникли у процесі впровадження спецкурсу в регіонах, а також обговорили шляхи їх вирішення.

Другий день роботи методичного семінару було присвячено апробації дистанційного курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для педагогічних працівників закладів освіти. Співзасновник освітньої платформи ЕdEra Ілля Філіпов презентував найкращі практики дистанційного навчання. У ході презентації особливий акцент було зроблено на необхідності розробки он-лайн курсу з протидії торгівлі людьми для вчителів на виконання Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.  

Учасники методичного семінару мали нагоду обговорити теми першого модуля дистанційного курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні», а також попрацювати над тестовими завданнями до курсу.

Підсумовуючи роботу семінару, його учасники висловили переконання, що наявність такого он-лайн курсу збільшить можливість пройти навчання значній кількості педагогів. З огляду на новий Закон України «Про освіту» він дозволить вирішити найактуальніші завдання щодо підвищення кваліфікації вчителів. Створений і розміщений на освітній платформі ЕdEra, курс буде доступний для широкого кола учасників освітнього процесу. Це сприятиме поширенню  інформації про проблему, яка є дуже актуальною для України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×