Всеукраїнський студентський турнір з історії

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський студентський турнір з історії, для участі в якому прибули 46 команд із усіх регіонів України.

Із побажаннями перемоги та творчої наснаги до учасників інтелектуального змагання звернулися Оксана Салата, завідувач кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка, координатор заходу, та Олександр Давлєтов професор кафедри всесвітньої історії Запорізького національного університету, голова журі. Вони  також ознайомили молодь із результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в історичній галузі знань.

«Цьогоріч учасників змагання розділили на дві категорії. До першої увійшли студенти, які навчаються за  спеціальністю «Історія та археологія»( 30 команд); до другої – студенти, які навчаються за  іншими спеціальностями, але цікавляться історією (16 команд). Форма проведення турніру вимагала від його учасників не тільки глибоких знань з історії, а й вміння дискутувати, обґрунтовувати думку, полемізувати»,- розповіла Тетяна Гінетова, член журі, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти.

Результатом напруженої, але, безперечно, цікавої гри стала перемога команд Харківського національного університету імені Василя Каразіна та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.  Вони вибороли перше місце й отримали головний приз турніру – статуетку давньогрецької богині перемоги Ніки.

Блискучу гру продемонстрували також команди Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Національної академії внутрішніх справ, які посіли друге місце. Третє місце поділили між собою команди Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та Європейського консорціуму, до якого увійшли три учасники з різних закладів освіти, а саме Національного університету «Острозька академія», Ягеллонського університету та Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради. Зауважимо, що вперше в історії проведення турніру учасники трьох закладів освіти вибороли призове місце.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×