Всеукраїнська студентська конференція з актуальних проблем пакувальної індустрії

Днями у Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, присвячена  підсумкам Конкурсу наукових студентських робіт із актуальних проблем пакувальної індустрії.

Конкурс проводився з метою залучення участі студентів у вирішенні актуальних завдань пакувальної індустрії, впровадження їх розробок у виробництво.

Організаторами Конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України, Клуб пакувальників України, Інститут модернізації  змісту освіти,  редакція журналу «Упаковка» за спонсорської підтримки компанії DOW EUROPE GMBH, представництва Windmöller & Hölscher, Coca-Cola Beverager Ukraine, ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», PackGroup, ТОВ «ВП «Базис».

Конференцію відкрив проректор з наукової роботи Національного університету харчових технологій Олександр Шевченко. З вітальним словом до учасників звернувся Казимир Левківський, заступник директора Інституту модернізації  змісту освіти Міністерства освіти і науки України, який зазначив важливість підготовки фахівців для пакувальної індустрії.  Привітав учасників президент Клубу пакувальників України, Валерій Кривошей.

Модератором конференції виступив завідувач кафедри Національного університету харчових технологій Олександр Гавва.

На пленарному засіданні конференції кожен з переможців Конкурсу мав можливість захистити свою наукову розробку. Слід зазначити, що з кожним роком наукові роботи переможців стають максимально наближеними до виробництва, мають патенти і впровадження.

Переможці були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України,  золотими медалями від Клубу пакувальників України, цінними подарунками Клубу пакувальників і Національного університету харчових технологій. Також  були вручені відзнаки Клубу пакувальників науковим керівникам переможців Конкурсу, фірмам, що надали фінансову підтримку і виступили спонсорами Конкурсу.

Слід зазначити, що представники від компаній, які були спонсорами конференції, запросили переможців Конкурсу для працевлаштування в своїх компаніях.

В рамках конференції  було проведено засідання «Круглого столу», на якому обговорювалися  питання фахової підготовки спеціалістів для пакувальної індустрії у сучасних умовах.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×