Фінальний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка завершено

Кращі юні математики України, учасники XX Всеукраїнського турніру імені професора М.Й.Ядренка, цьогоріч змагались у стінах загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 16 міста Вінниця. Вони здобули неоціненний досвід, познайомились із новими друзями з різних куточків України і повернулись додому з незабутніми враженнями та позитивними емоціями від пережитого та побаченого за кілька днів змагання.

«Урочисто пройшло нагородження переможців турніру. На свято завітали почесні гості з департаментів освіти і науки Вінницької ОДА та Вінницької міської ради Володимир Буняк та Оксана Яценко, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вадим Радченко, члени журі та оргкомітету»,- розповіла про завершення фінального етапу змагання  Лілія Гунько, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету.

За результатами оцінювання компетентним журі визначено переможців та нагороджено дипломами:

І ступеня – команди «Харків-27» (Харківська область) і «Харків-45» (Харківська область);

ІІ ступеня – команди «Геліос» (Чернівецька область),«РПДМ» (м. Київ), «Волинь» (Волинська область), «Технічний ліцей» (Вінницька область);

ІІІ ступеня – команди «Радикал» та «Альфа» (Івано-Франківська область), «ОСНОва» (Вінницька область), «ДОЛІФМП» (Дніпропетровська область).

Особливими нагородами були відзначені деякі команди-учасники, а в особистій першості юні математики України здобули дипломи у різноманітних номінаціях.

Залишились позаду дні напруженої, продуктивної та плідної розумової праці. Сьогодні з впевненістю можна сказати: в історію Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора Михайла Ядренка вписано ще одну яскраву сторінку.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×