Фінальний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка завершено

Кращі юні математики України, учасники XX Всеукраїнського турніру імені професора М.Й.Ядренка, цьогоріч змагались у стінах загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 16 міста Вінниця. Вони здобули неоціненний досвід, познайомились із новими друзями з різних куточків України і повернулись додому з незабутніми враженнями та позитивними емоціями від пережитого та побаченого за кілька днів змагання.

«Урочисто пройшло нагородження переможців турніру. На свято завітали почесні гості з департаментів освіти і науки Вінницької ОДА та Вінницької міської ради Володимир Буняк та Оксана Яценко, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вадим Радченко, члени журі та оргкомітету»,- розповіла про завершення фінального етапу змагання  Лілія Гунько, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету.

За результатами оцінювання компетентним журі визначено переможців та нагороджено дипломами:

І ступеня – команди «Харків-27» (Харківська область) і «Харків-45» (Харківська область);

ІІ ступеня – команди «Геліос» (Чернівецька область),«РПДМ» (м. Київ), «Волинь» (Волинська область), «Технічний ліцей» (Вінницька область);

ІІІ ступеня – команди «Радикал» та «Альфа» (Івано-Франківська область), «ОСНОва» (Вінницька область), «ДОЛІФМП» (Дніпропетровська область).

Особливими нагородами були відзначені деякі команди-учасники, а в особистій першості юні математики України здобули дипломи у різноманітних номінаціях.

Залишились позаду дні напруженої, продуктивної та плідної розумової праці. Сьогодні з впевненістю можна сказати: в історію Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора Михайла Ядренка вписано ще одну яскраву сторінку.

 

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×