Стартував Всеукраїнський Турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

Першого листопада 2017 р. о 10-00 у залі Колегії Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10) відбулося урочисте відкриття та пряма трансляція (https://www.facebook.com/UAMON/) Всеукраїнського Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

На захід завітали організатори і спонсори Турніру, представники Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України,  ДВНЗ «Університет банківської справи», ФГВФО, Ощадбанку та Приватбанку. Щорічну підтримку проведення Турніру надають Національний банк України, Комітет Верховної ради з питань фінансової політики і банківської діяльності, народні депутати України  Сергій Рибалка та Денис Дзензерський. У цьому році до них долучився Проект USAID «Трансформація фінансового сектору».

Учасників заочного туру інтелектуальних змагань привітав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, який наголосив на важливості фінансової обізнаності та побажав учасникам перемог і успішного оволодіння життєво необхідною компетентністю.

 Олена Дубовик, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти, у своєму виступі нагадала про успішність впровадження проекту «Фінансова грамотність», який зараз вивчають учні у понад  1000 навчальних закладах України.

Роман Гладковський, головний спеціаліст МОН України,  побажав учасникам Турніру успіхів і зачитав звернення народного депутата України Дениса Дзензерського.

 Від ФГВФО до юних знавців курсу «Фінансова грамотність» звернулась Ірина Серветник. Їх також привітали Аліна Михайленко, представник Ощадбанку, та Зайонц Антон, керівник столичної філії Приватбанку. Виступаючі підкреслили важливість фінансової просвіти для населення України, для відновлення довіри до банківської системи та зменшення можливостей фінансових ризиків у майбутньому, побажали дітям успіхів, що стане запорукою майбутнього процвітання країни.

Потім Тетяна Гірченко, професор ДВНЗ «Університет банківської справи» та модератор урочистостей, провела основну частину заходу. Методом жеребкування було визначено 2 команди на кожне з питань, які будуть брати участь у інтелектуальній грі  заочного туру. Протокол жеребкування.

Для кожної команди на електронну адресу керівника до 15 листопада буде направлена інструкція по роботі з електронною платформою. Презентації з візитівками команд необхідно розмістити до 20 листопада. Журі визначить переможців двобою, серед яких за рейтингом буде визначено 10 команд – учасників півфінальних та фінальних ігор у м. Києві 07-08 грудня 2017 року. Саме вони будуть виборювати першість за уже знайомими з попередніх Турнірів правилами.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×