І Міжнародний конгрес тьюторингу «Сила партнерства»

Днями у Києві в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Тьюторський супровід у системі змішаного навчання» International Academy of Tutoringта Collegium Wratislaviense за підтримки відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти проведено І Міжнародний конгрес тьюторингу під гаслом «Сила партнерства». Це підкреслює основну ідею тьюторінгу: побудову стосунків  між учнем (студентом) та педагогом на основі взаємодовіри, взаємоповаги та доброзичливості, з метою допомоги в  розкритті та розвитку здібностей, талантів, можливостей кожного учня (студента). Гасло виражає ідею партнерства та діалогу людей, готових активно діяти заради амбітної мети – розвитку нашої держави.

Тьюторінг – унікальний підхід до освіти, який все більше стає відомим в Україні. Його елементи невипадково можна зустріти в тих навчальних закладах, де основний акцент робиться на розвиток потенціалу учнів та студентів.

Piotr Czekierda, президент Collegium Wrtaslaviense, підкреслив: «Сила та майбутнє держави залежить значною мірою від того, чи зможе вона розумно скористатися талантами своїх громадян. Ті країни, в яких завданням освіти  є пошук талантів молодої людини, розвиток та створення умов для їх реалізації – виграють. Але для такої роботи потрібні навчені дорослі особи, готові брати на себе відповідальність за роботу з такою винятковою річчю, як людський талант. Саме тьютори і можуть бути тими дорослими особами».

На Конгрес прибуло понад 200 учасників: тьюторів, вчителів, викладачів, вихователів, представників громадських організацій, що працюють з молоддю, тощо.Присутні прослухали доповіді експертів із України та Польщі, виступи тьюторів-практиків, взяли участь у майстер-класах, присвячених методам підвищення мотивації учнів (студентів),  коучінговим інструментам тьюторінгу, пошуку та розвитку потенціалу учня (студента),  розвитку креативності, тьюторським компетенціям педагога в роботі з групою, діагностиці та врахуванню індивідуальних особливостей учнів тощо. Учасники заходу отримали сертифікати.

Конгрес надав можливість встановити цікаві контакти, обмінятися досвідом та надихнув багатьох на зміни себе та навколишнього світу.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×