STEM – світ інноваційних можливостей

24-25 жовтня 2017 року у рамках ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VІ Міжнародної виставки «World Edu – 2017» відділом SТЕM–освіти Інституту модернізації змісту освіти було проведено ряд заходів, які викликали жвавий інтерес у відвідувачів. Зокрема, понад двісті науковців, методистів обласних ІППО, РУО, керівників навчальних закладів та   педагогів побували на двох науково-практичних конференціях: «SТЕM – світ інноваційних можливостей» та «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕM-освіти» (організовано у співпраці з Дніпровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти). Спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти була реалізована ідея педагогічної студії «SТЕM-підхід у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників».

Ці заходи стали майданчиком для отримання корисної інформації, обміну набутим досвідом та новаціями, налагодження цінних контактів, а також поштовхом для критичного аналізу проблем і перспектив впровадження SТЕM-освіти в Україні.

Увазі присутніх були запропоновані тематичні виступи науковців. Так, Олена Патрикеєва, начальник відділу SТЕM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», розповіла колегам про концептуальні засади STEM-освіти в Україні.

Оксана Бутурліна, к.філос.н., завідувач кафедри управління інформаційно-освітніми проектами КВНЗ «Дніпровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», поділилась досвідом сучасної моделі упровадження  SТЕM-освіти у Дніпропетровській області.

Людмила Клименко, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ознайомила з практикою впровадження SТЕM-підходів у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.

Представники навчальних закладів України презентували власну модель впровадження SТЕM-освіти. Презентації інших спікерів конференцій були присвячені питанням запровадження SТЕM-підходів у дошкільній освіті та початковій школі, можливостям інтегрованих уроків та ігрових технологій під час навчання та ресурсам для розвитку професійної компетентності з напрямів SТЕM-освіти.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×