Веб – квест із нагоди Європейського тижня кодування

У рамках «MeetandCode» Академією інноваційного розвитку освіти  в партнерстві з Ресурсним центром “Гурт” за фінансування SAP було організовано та проведено веб-квест “У світі кодування”.

«У веб-квесті взяли участь 520 учнів та учениць 8-10 класів із усіх областей України, серед них 319 хлопців і 201 дівчина. Найбільше зареєстрованих було з Дніпропетровської (87 учнів), Київської (73 учня) та Хмельницької (118 учнів) областей. Під час заходу вони знайомилися з історією виникнення кодування, мовами програмування, особливостями ІТ- сфери,  дізналися, що таке чорне та біле хакерство. Веб-квест складався з 5 етапів, що містили 25 завдань», – розповіла Олена Бурдун, методист вищої котегорії відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти.

Усі діти отримали електронний сертифікат учасника(ці) веб-квесту.

У підсумку було названо 14 переможців, які найкраще справились із завданнями. Перше місце здобув Владислав Діденко, учень КЗО Ліцей природничо-наукового навчання із міста Жовті Води, що на Дніпропетровщині. Усі діти отримали електронний сертифікат учасника(ці) веб-квесту, а переможцям вручено ще й цінні призи від Академії інноваційного розвитку освіти.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×