Новини Всеукраїнського проекту «IT-школи Samsung»

У 2017/2018 навчальному році проект «IT-школа Samsung» (який реалізує відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках меморандуму від 29.05.2017 р.) розширив свої межі – тепер безкоштовно навчатися об’єктно-орієнтованому програмуванню можуть учні 9-11 класів з Вінниці, Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова.

Учням цих міст, які бажають пройти навчання за програмою проекту «IT-школи Samsung», необхідно зареєструватися на сайті https://samsungitschool.com.ua/ та пройти вступне випробування (про дату та час якого буде повідомлено окремо).

Протягом навчального року учні набудуть знання та навички з таких тем: основи програмування на мові Java, введення в об’єктно-орієнтоване програмування, основи програмування Android додатків, алгоритми і структури даних на мові Java, основи розробки серверної частини мобільних додатків, а умовою успішного завершення курсів стане створення власного мобільного додатку на платформі Android.

Тривалість навчання – 1 навчальний рік. Заняття проходять двічі на тиждень.

Навчання буде відбуватися в класах, що обладнані компанією Samsung сучасною комп’ютерною технікою на базі таких загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Комунальний заклад “Вінницький технічний ліцей”;
  2. Комунальний заклад освіти «навчально-виховний комплекс №100 «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ліцей» Дніпровської міської ради;
  3. Природничо-науковий ліцей №145 м. Києва;
  4. Русанівський ліцей м. Києва;
  5. Спеціалізована середня загальноосвітня школа №66 м. Львова;
  6. Одеська Маріїнська гімназія Одеської міської ради Одеської області;
  7. Харківський навчально-виховний комплекс №45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області;
  8. Харківський технологічний ліцей №9 Харківської міської ради Харківської області.

Педагогі міст Вінниця, Дніпро, Львів, Одеса та Харків можуть долучитися до реалізації проекту. Докладніше про пропозиції щодо співпраці на сайті https://samsungitschool.com.ua

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×