Інститут модернізації змісту освіти тісно співпрацюватиме з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні

 18 жовтня в ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між науковою установою та UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні. Документ, який відкриває двері для об‘єднання зусиль у боротьбі з дискримінацією, забезпечення гендерної рівності , соціальної безпеки у  сфері освіти та науки,  скріпили своїми підписами виконувач обов‘язки директора Інституту Юрій Завалевський та представник Фонду пан Каспар Пік.

«Наша співпраця дуже потрібна суспільству, освітній галузі країни. Адже діти з дитсадочка, школи мають усвідомлювати, що таке гендерна рівність, як вона реалізується в реальному житті. Ми готові долучитись до розробки та реалізації спільних програм у сфері освіти, організовувати семінари, навчання педагогічних працівників та експертів, видавців та авторів підручників із антидискримінаційної та гендерно-сенситивної складової. До слова, ми вже третій рік поспіль  проводимо гендерну експертизу проектів нових підручників для загальноосвітньої школи і будемо продовжувати цю роботу й надалі»,- зазначив під час обговорення основних засад Меморандуму керівник ІМЗО.

Пан Каспар Пік наголосив, що Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні також сподівається, що будуть подвоєні зусилля для пропаганди здорового способу життя , адже українські чоловіки живуть менше від жінок, і цю ситуацію потрібно вирівняти, створивши для всіх членів суспільства рівні умови.

Підписаний Меморандум передбачає організацію та проведення спільних  зустрічей, освітніх(тренінгових) програм, інформаційних/медіа кампаній. Сторони зобов‘язались сприяти залученню дівчат до STEM-освіти, розробити навчальний продукт з поширення здорового способу життя як для батьків, так і для дітей, підлітків і молоді.  Серед спільних заходів чільне місце відводиться науково-практичним конференціям, консультаціям та іншим заходам     навчального та науково-методичного характеру, інформація про які буде оприлюднена на сайтах та у ЗМІ.

Довідково

Фонд народонаселення ООН – це міжнародна агенція з розвитку, яка сприяє реалізації прав кожної жінки, чоловіка та дитини на здорове життя та рівні можливості.  ФН працює у понад 140 країнах світу. За більш ніж 40 років своєї діяльності Фонд надав технічної допомоги країнам, що розвиваються, на суму близько 6 мільярдів доларів США.

Цільовими групами гуманітарної допомоги ФН ООН є: жінки, молодь і літні люди. ФН ООН підтримує вразливі групи населення, надаючи їм гігієнічні набори та забезпечуючи лікарні ліками та медичними засобами для надання невідкладної допомоги, щоб захистити постраждалих осіб і забезпечити їх гідність у період кризи.

В Україні ФН ООН розпочав свою роботу  в 1997 році із реалізації окремих проектів в галузі репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Першу Програму допомоги Україні було запущено в 2006 році й реалізовано у співпраці із урядом та неурядовими організаціями. Починаючи із 2012 року ФН ООН виконує другу Програму допомоги Україні, яка має три пріоритетні напрямки діяльності: репродуктивне здоров’я та права, народонаселення та розвиток і гендерна рівність.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×