На Харківщині визначали учасників ІV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня

4 жовтня 2017 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулися  відбірково-тренувальні збори з підготовки до ІV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня. Тренувальні змагання проводились Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів і Міжнародним бізнес-центром Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». До участі у заході були залучені співробітники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, спеціалісти в галузі фінансів, представники бізнесу та банківських установ м. Харкова.

Організаційне забезпечення інтелектуальних змагань від Харківської академії неперервної освіти здійснювали Китиченко Сергій Олександрович, викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти та Носик Наталя Дмитрівна, методист Центру методичної та аналітичної роботи.

Тренувальні ігри від вищої школи координувала Решетняк Олена Володимирівна, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів, директор Міжнародного бізнес-центру.

Відбірково-тренувальні збори проводилися з метою надання науково-методичної та практичної допомоги керівникам та учням-членам команд з питань підготовки до участі в ІV Турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня. До участі запрошувалися команди старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

У заході взяли участь 9 команд, до складу яких увійшли 45 учнів. Тренувальні ігри виявили високий творчий потенціал і здібності учнів.

На першому етапі гри змагались учнівські команди об’єднані у 3 групи:

Перша група:

 1. Команда «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова;
 2. Команда Харківського ліцею № 107;
 3. Команда «Меркурій» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164;

Друга група:

 1. Команда «Бізнес-сила» Московського району м. Харкова у складі учнів Харківського ліцею № 141 та Харківської гімназії № 43;
 2. Команда Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154;
 3. Команда Харківського технологічного ліцею № 9;

Третя група:

 1. Команда Харківського ліцею № 89;
 2. Команда Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110;
 3. Команда Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73.

До фінальної частини гри вийшли 4 команди, які показали кращі результати у групах під час тренувальних ігор:

 1. Команда «Бізнес-сила» Московського району м. Харкова (у складі учнів Харківського ліцею № 141 та Харківської гімназії № 43);
 2. Команда Харківського ліцею № 107;
 3. Команда «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова;
 4. Команда Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73.

Команди з цієї групи поїдуть до столиці і будуть представляти Харківщину на  ІV Турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×