Всеукраїнський «Марафон STEM-уроків» у рамках фестивалю «UKRAINE STEM FESTIVAL – 2017»

23 вересня 2017 року відділом STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти у рамках Всеукраїнського фестивалю «UKRAINE STEM FESTIVAL – 2017» проведено «Марафон STEM-уроків».

Захід охоплював три основні локації:

  • «Як виховувати дослідників та фантазерів» – локація для педагогів ДНЗ;
  • «Ідеї як запроваджувати STEM-навчання на уроках у початковій школі» –локація для педагогів початкової школи;
  • «Реалізація підходів на предметах природничо-математичного циклу» – локація для педагогів середньої та профільної школи.

Під час роботи локацій для педагогів ЗНЗ завідувач сектору відділу STEM-освіти ДНУ ІМЗО Черноморець Валентина розповіла про особливості STEM-навчання у контексті Нової української школи.

Завідувач РНМЦ управління освіти Шевченківського району в місті Києві державної адміністрації Петрова Олена наголосила про посилення ролі STEM-освіти в реаліях модернізації сучасної школи.

Вчитель початкових класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківського району м. Києва Облетова Нанетта доповіла про нові тенденції сучасної шкільної педагогіки в формуванні цілісної особистості учня початкової школи.

Автор підручників та навчально-методичного комплекту з природознавства для 1-4 класів Грущинська Ірина презентувала реалізацію STEM-підходів на уроках природознавства.

Вчитель біології Рукіна Єлизавета та вчитель хімії Зінченко Оксана гімназії «Престиж» Шевченківського району м. Києва представили інтегрований проект «Зір» у рамках STEM-навчання.

Про використання конструкторів «Практична електроніка» у навчальному процесі» розповіли представники компанії ООО «Радіомаг Україна» Анастасія Ластовець та Святослав Ластовець.

Під час роботи локації для педагогів ДНЗ завідувач сектору науково-методичного забезпечення STEM-освіти ДНУ ІМЗО Оксана Лозова наголосила про важливість розвитку навичок дослідницької діяльності у дітей дошкільного віку засобами LEGO конструювання. Представники дошкільних закладів Андрієвська Вікторія, Мельниченко Алла (ДНЗ 180) та Смоляна Світлана, Безштанько Світлана (ДНЗ № 387) Шевченківського району м. Києва провели майстер-клас «Інтеграція ЛЕГО-конструювання в освітній процес дошкільного навчального закладу».

«Марафон STEM–уроків» проводився одночасно у Кіровоградській, Одеській областях і м. Києві та став майданчиком для представлення інноваційного досвіду навчальних закладів за напрямами STEM-освіти, демонстрації рівня освітніх досягнень й створення платформи для спілкування педагогів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×