Для запобігання злочинності, захисту і безпеки наших дітей

Із червня 2017 року по травень 2018 року Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх, до складу якої також входить Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту модернізації змісту освіти, збиратиме інформацію про політики, програми та проекти в сфері профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Днями у Міністерстві юстиції України прийнято відповідне рішення на засіданні робочої групи з питань забезпечення збору та аналізу чинних політик, процедур і практик діяльності в галузі попередження злочинності неповнолітніх. Відповідно до нього експертами буде створено «уніфіковану карту» та банк політик, програм і проектів у галузі профілактики правопорушень серед неповнолітніх, які реалізовуються в Україні як центральними органами виконавчої влади, так і органами державної влади на місцях, органами місцевого самоврядування, міжнародними організаціями, громадськими об’єднаннями тощо.

Відповідна карта слугуватиме інформаційним ресурсом для практиків і громад щодо запобігання злочинності, захисту і безпеки дітей.

Зразок анкети для заповнення у додатку, а детальну інформацію можна почерпнути  на сайті Міністерства юстиції України за наступним посиланням: https://minjust.gov.ua/news/ministry/rozpochato-vseukrainskiy-zbir-informatsii-pro-politiki-programi-ta-proekti-v-sferi-profilaktiki-pravoporushen-sered-nepovnolitnih

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×