Для запобігання злочинності, захисту і безпеки наших дітей

Із червня 2017 року по травень 2018 року Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх, до складу якої також входить Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту модернізації змісту освіти, збиратиме інформацію про політики, програми та проекти в сфері профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Днями у Міністерстві юстиції України прийнято відповідне рішення на засіданні робочої групи з питань забезпечення збору та аналізу чинних політик, процедур і практик діяльності в галузі попередження злочинності неповнолітніх. Відповідно до нього експертами буде створено «уніфіковану карту» та банк політик, програм і проектів у галузі профілактики правопорушень серед неповнолітніх, які реалізовуються в Україні як центральними органами виконавчої влади, так і органами державної влади на місцях, органами місцевого самоврядування, міжнародними організаціями, громадськими об’єднаннями тощо.

Відповідна карта слугуватиме інформаційним ресурсом для практиків і громад щодо запобігання злочинності, захисту і безпеки дітей.

Зразок анкети для заповнення у додатку, а детальну інформацію можна почерпнути  на сайті Міністерства юстиції України за наступним посиланням: https://minjust.gov.ua/news/ministry/rozpochato-vseukrainskiy-zbir-informatsii-pro-politiki-programi-ta-proekti-v-sferi-profilaktiki-pravoporushen-sered-nepovnolitnih

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×