Журнал «Психологія і суспільство» – надійний помічник практичних психологів та соціальних педагогів

У рамках XVІІI Міжнародного «Тижня освіти дорослих» в Україні «Реабілітаційна Україна для життя, здоров‘я і безпеки в Європі»   відбулася презентація Всеукраїнського фундаментального наукового психологічного журналу «Психологія і суспільство». Анатолій Фурман, головний редактор часопису, професор, доктор психологічних наук, розповів його історію та поділився перспективними планами розвитку журналу.

«Цей відомий поважний часопис є важливим і надійним помічником практичних психологів і соціальних педагогів у їх повсякденній роботі, трибуною для науковців, які працюють в царині психології і пропагують інноваційні методики психологічної науки»,- зауважила Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ІМЗО, яка  з колегою Наталією Кауліною, методистом вищої категорії відділу, також долучились до обговорення перспектив співпраці із журналом, наповнення його змісту цікавими публікаціями тощо.

Активну участь у розмові взяли також члени редакційної колегії та редакційної ради журналу. Чимало слушних думок і пропозицій висловили

Сергій Болтівець, завідувач відділу розвитку молодіжної політики Державного інституту сімейної та молодіжної політики України,  професор, доктор психологічних наук; Сергій Здіорук, директор Інституту миру та конфліктів  при Українській Раді миру, провідний науковий співробітник відділу  гуманітарної безпеки Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Заслужений діяч науки і техніки України та інші.

У підсумку зустрічі було також ухвалено рекомендації щодо ціложиттєвого освітнього зростання дорослих людей для органів державної влади, навчальних закладів та громадських організацій.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×