Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» стартує у жовтні 2017 року

У рамках виконання завдань дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного банку України організовують проведення фінальних змагань ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (далі-Турнір) з поєднанням заочно-очної форми та онлайн-режиму. Півфінальні та фінальні ігри відбудуться у місті Києві орієнтовно 07- 08 грудня 2017 року за участю 10 команд переможців заочного туру. Організацію фінальних інтелектуальних змагань доручено ДВНЗ «Університет банківської справи».

Для проведення інтелектуальних змагань Турніру рекомендовано 22 питання з різних аспектів фінансової діяльності.

01 листопада 2017 року під час проведення жеребкування будуть визначені питання та 2 команди, які готуватимуть презентаційні матеріали у першому відбірковому (заочному) турі.

 Презентаційні матеріали включають візитну картку команди (матеріали мають форму відео не більше 3 хвилин) та презентацію – відповіді на питання (презентація включає не більше 25 слайдів з використанням можливостей аудіо-та відео- супроводу і дотриманням вимог до створення презентації загальним звучанням до 15 хвилин). Журі оцінює зазначені матеріали (найвища оцінка – 200 балів): оцінка за візитну картку складає 25 % від загальної суми балів. Критерії оцінювання презентаційних матеріалів направляються членам журі, кожній команді на електронну адресу керівника команди та розміщуються на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Під час роботи журі буде відкрито доступ до електронної системи учасникам Турніру та всім бажаючим для перегляду презентацій з метою забезпечення прозорості вибору команд-переможців.

Для участі у півфіналі й фіналі судді оберуть 10 команд, які виборюватимуть першість за уже знайомими з попередніх Турнірів правилами.

 

Форма заявки для участі у півфіналі та фіналі IV Всеукраїнського  турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» подаються до 27 жовтня 2017 року

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×