З Міжнародної учнівської олімпіади з географії команда українських школярів повернулася з бронзовою медаллю

З 21 до 30 серпня 2017 року в м. Софія Антиполіс (Франція) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з географії. У змаганнях взяли участь команди школярів з 29-ти країн світу

Урочиста церемонія відкриття олімпіади відбулося у приміщенні Політехнічного інституту Університету Лазурового узбережжя в Ніцці.

Команду України в Міжнародній учнівській олімпіаді з географії представляли 4 учні:

Вишнівська

Руслана Олександрівна

учениця 10 класу загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського

 

Гнатюк

Світлана Сергіївна

учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради Рівненської області

 

Кавара

Артем Олегович

учень 10 класу Комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

 

Чертова

Дарія Сергіївна

учениця 10 класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради»

Керівником команди був Гладковський Роман Васильович, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, науковим керівником – Брайчевський Юліан Сергійович, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук.

Програма олімпіади передбачала виконання учнями теоретичних та практичних завдань з галузей знань про географічну оболонку Землі: геосферу, гідросферу, атмосферу та астросферу. Особливістю цієї олімпіади є конкурс дослідницьких проектів, що проводиться між інтернаціональними групами учнів з метою оцінки вміння працювати у складі міжнародних дослідницьких груп.

Господарі олімпіади запропонували учням насичену екскурсійну програму, що передбачала відвідування місцевих природних пам’яток і культурних об’єктів, місцевих загальноосвітніх шкіл та вищих начальних закладів. Тож, окрім нагоди проявити себе у дослідницькій царині, учасники мали змогу краще познайомитися з особливостями природи, історії, культури та специфікою освітянського життя Лазурового узбережжя, а також відчути атмосферу повсякденного життя Франції.

За результатами змагань у здобутку команди школярів України – бронзова медаль. Її у цих престижних міжнародних змаганнях виборов Артем Кавара,  а за виконання наукового проекту в рамках олімпіади, Артем нагороджений Дипломом І ступеня (золота відзнака).

У жовтні – листопаді українські школярі візьмуть участь ще в 2-х міжнародних учнівських олімпіадах –  з екології та астрономії.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×