Гранти FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017-2018 навчальному році

У 2017 році Україна стала однією з країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках Меморандуму про співпрацю спільно з ГО «Інноваційні освітні технології» проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади державної форми власності можуть подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес із вересня 2017 року.

Оголошуються гранти:

  1. Трирічний грант для 10 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (10-16 років) та бажають до неї долучитися.

Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/3years_grant_fll_2017/

  1. Однорічний грант для 5 державних навчальних закладів, які мають набір LEGO Mindstorms та бажають взяти участь у програмі FIRST LEGO League (10-16 років).

Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/1year_grant_fll_2017/

  1. Трирічний грант для 2 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRSTLEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї долучитися.

Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/3year_grant_fll_jr_2017/

 Перший етап конкурсу. Для участі в конкурсі на отримання гранту необхідно подати заявку на сайті (у відповідній категорії) до 10 вересня 2017 року для FIRST LEGO League та до 20 вересня 2017 року – для програми FIRST LEGO League Junior.

Другий етап конкурсу відбудеться 26 вересня та 9 жовтня 2017 року відповідно. Він буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить заклади-переможці.

У жовтні 2017 року для всіх нових учасників програм буде проведено безкоштовне навчання.

У грудні 2017 року відбудеться перший фестиваль сезону FIRST LEGO League Junior та відбірковий турнір FIRST LEGO League.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×