Дистанційний навчальний курс «Протидія торгівлі людьми в Україні» для педагогічних працівників

30 липня світова спільнота відзначила Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей із усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми. В умовах економічної кризи та збройного конфлікту в Україні ця проблема  набуває особливої актуальності.  Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності уряду України у сфері захисту прав людини.

Напередодні цієї дати, з 24 по 27 липня, у місті Яремче відбулася зустріч експертів із розробки дистанційного навчального курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні». Він орієнтований на педагогічних працівників навчальних закладів загальної середньої освіти, що проходять фахову перепідготовку у закладах післядипломної педагогічної освіти. У робочій зустрічі взяли участь фахівці Інституту модернізації змісту освіти, співробітники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, керівники  освітнього проекту EdEra, які є експертами з дистанційного навчання.

Учасники зустрічі ознайомилися з історією розвитку дистанційного навчання, обговорили  основні тренди сучасної он-лайн освіти, визначили структуру майбутнього дистанційного курсу і попрацювали над його змістовим наповненням.

«Специфічною рисою дистанційного курсу з протидії торгівлі людьми, над створенням якого працює група експертів,  буде його доступність широкому загалу педагогічної спільноти, а не лише слухачам курсів підвищення кваліфікації вчителів. Педагоги зможуть використовувати відеоматеріали та графічні організатори, що слугуватимуть додатками до спецкурсу, у своїй діяльності з попередження торгівлі людьми, а особливо дітьми»,  –  зазначила Наталя Кравченко, завідувач сектору міжнародних зв’язків ІМЗО.

Дистанційний курс із протидії торгівлі людьми в Україні планується створити до кінця листопада цього року за  підтримки офісу Координатора  проектів ОБСЄ в Україні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×