Дистанційний навчальний курс «Протидія торгівлі людьми в Україні» для педагогічних працівників

30 липня світова спільнота відзначила Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей із усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми. В умовах економічної кризи та збройного конфлікту в Україні ця проблема  набуває особливої актуальності.  Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності уряду України у сфері захисту прав людини.

Напередодні цієї дати, з 24 по 27 липня, у місті Яремче відбулася зустріч експертів із розробки дистанційного навчального курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні». Він орієнтований на педагогічних працівників навчальних закладів загальної середньої освіти, що проходять фахову перепідготовку у закладах післядипломної педагогічної освіти. У робочій зустрічі взяли участь фахівці Інституту модернізації змісту освіти, співробітники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, керівники  освітнього проекту EdEra, які є експертами з дистанційного навчання.

Учасники зустрічі ознайомилися з історією розвитку дистанційного навчання, обговорили  основні тренди сучасної он-лайн освіти, визначили структуру майбутнього дистанційного курсу і попрацювали над його змістовим наповненням.

«Специфічною рисою дистанційного курсу з протидії торгівлі людьми, над створенням якого працює група експертів,  буде його доступність широкому загалу педагогічної спільноти, а не лише слухачам курсів підвищення кваліфікації вчителів. Педагоги зможуть використовувати відеоматеріали та графічні організатори, що слугуватимуть додатками до спецкурсу, у своїй діяльності з попередження торгівлі людьми, а особливо дітьми»,  –  зазначила Наталя Кравченко, завідувач сектору міжнародних зв’язків ІМЗО.

Дистанційний курс із протидії торгівлі людьми в Україні планується створити до кінця листопада цього року за  підтримки офісу Координатора  проектів ОБСЄ в Україні.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×