У колі друзів: ювілейний концерт ансамблю «Барвінок»

Днями у Вінницькому міському центрі художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок»  відбувся звітний концерт творчих колективів Центру та вручення свідоцтв про позашкільну освіту  випускникам ансамблю танцю «Барвінок». Висока виконавська майстерність, яскравий акторський талант юних артистів, художня довершеність кожного танцю, барвиста палітра костюмів та багатство музичного супроводу – ось складові частини успіху ансамблю.

У своєму виступі Аліса Тараканова,  методист вищої категорії  сектору змісту позашкільної освіти та гурткової роботи Інституту модернізації змісту освіти наголосила: «Протягом 2016-2017 років триває моніторинг упровадження результатів дослідно-експериментальної роботи у практику роботи хореографічних колективів освітньої галузі, зокрема, зафіксовано позитивні зміни у стані естетичної вихованості вихованців колективу та у зростанні рівня методичної підготовленості педагогів. «Барвінок» завжди бажаний гість на багатьох заходах, що проводяться не тільки  в місті Вінниці, а й в інших містах нашої держави та за кордоном».

Нагадуємо, що Інститут модернізації змісту освіти МОН України спільно з лабораторією естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання НАПН України, на базі Вінницького міського  центру художньо-хореографчної освіти дітей та юнацтва «Барвінок» протягом 2010-2015 років, проводили дослідно-експериментальну роботу за темою «Розвиток художньо-творчої особистості засобами різних видів мистецтва в умовах нової моделі позашкільного навчального закладу».

Під час проведення підсумкових заходів відбулася зустріч з викладачами мистецьких дисциплін Центру, яка зумовлена програмою моніторингу попередньої експериментальної роботи.

Особливою подією в рамках заходів стало театральне дійство у «Колі друзів» на честь засновника колективу Петра Бойка, народного артиста України з нагоди 60-річчя від дня його народження. У приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського, ініціатором якого став педагогічний колектив Центру, вихованці, їх батьки, громадськість м. Вінниці – секретарем Вінницької міської ради Павлом Яблонським та  заступником Вінницького міського голови Галиною Якубович ювіляру була вручена Почесна Грамота Кабінету Міністрів України за заслуги в художньо-естетичному вихованні молодого покоління.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×