Нова премія для українських освітян від Microsoft-Ukraine

29 червня 2017 року в інноваційному просторі HUB 4.0 відбулася он-лайн презентація реформованого конкурсу, відомого вчителям як «Вчитель-новатор», та нової премії для українських освітян в рамках програми Microsoft Innovative Educator Expert (MIEE). Метою премії є надання вчителям та учням нових можливостей творити й ділитися, викладати й вивчати через дослідження.

Долучитися до конкурсу можуть всі бажаючі вчителі, які опанували основи сучасних технологій і використовують їх у своїй практичній діяльності. Для цього їм потрібно зробити лише 3 кроки:

  • Приєднатися до освітньої мережі Microsoft і заповнити свій профіль на сайті: https://education.com/. Обрати при реєстрації та пройти один з онлайн-курсів, щоб отримати 1000 балів та сертифікат Microsoft Innovative Educator Expert (експерта в галузі освітніх інновацій від компанії Майкрософт).
  • Створити двохвилинний файл Office Mix, Sway або відео з демонстрацією інновацій та відповіддю на декілька питань щоб отримати статус новатора.
  • Після виконання попередніх завдань слід заповнити форму кандидата (до 15 липня) на сайті: http://aka.ms/mienomination.

Вчителі зі статусом MIE Expert отримають доступ до постійного професійного зростання, обміну досвідом з колегами за всього світу, зможуть бути менторами та брати участь в роботі фокус-груп для вдосконалення освітніх продуктів Майкрософт.

Крім того, кожний з учасників зможе поборотися за спеціальну номінацію від Microsoft «Вчитель-новатор» в рамках Global Teacher Prize Ukraine 2018. Дедлайн подачі анкет на премію «Вчитель-новатор» від Microsoft на Global Teacher Prize Ukraine 2018 – до 15.08.2017 року (https://goo.gl/CvHvM0). Детальніше на сайті http://globalteacherprize.org.ua

 У роботі взяли участь представники компанії Microsoft, громадської спілки «ОСВІТОРІЯ», засновник HUB 4.0 та автор ініціативи «ІТ-школяр», Національного університету біоресурсів і природокористування України, координатор напряму е-демократія програми EGAP та представники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, керівник проекту «Хмарні сервіси в освіті».

Від Інституту модернізації змісту освіти в заході також взяли участь: начальник відділу цифрової освіти та ІКТ, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Вікторія Косик, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ Оксана Мельник та начальник відділу організації масових заходів Олена Артеменко.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×